Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska o pracoholizmie. "Czułam, że zaczynam się zapętlać"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Małgorzata Kożuchowska o pracoholizmie

Małgorzata Kożuchowska w ostatnim wywiadzie opowiedziała o pracoholizmie. Aktorka wyznała, że miała taki moment, kiedy czuła, że wpada w ten rytm, jednak, jak zaznaczyła, bliscy szybko uświadomili jej, co jest ważne w życiu.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Sławę przyniosły jej role w produkcjach takich jak "Młode wilki", "Druga szansa", "Zróbmy sobie wnuka", "Motyw", "Listy do M. 2", czy "Kiler". Teraz w kinach pojawił się nowy film z jej udziałem "Zołza".

Małgorzata Kożuchowska o pracoholizmie

Małgorzata Kożuchowska w związku z premierą udzieliła wywiadu Plejadzie, w którym powiedziała, czy miała do czynienia z pracoholizmem.

"Był takie momenty, kiedy czułam, że zaczynam się zapętlać i jestem trochę takim chomikiem, który biegnie w kołowrotku. Na szczęście moja sytuacja jest taka, że mam osoby, które mnie wspierają, osoby bliskie, rodzinę, osoby, z którymi mogę rozmawiać i które bardzo mi pomagają w podejmowaniu trudnych czasami wyborów" - powiedziała aktorka.

Małgorzata Kożuchowska chciałaby zagrać w serialu?

Małgorzata Kożuchowska zaznaczyła, że trudno było jej, kiedy grała główne postaci w serialach. Czuła się wtedy odpowiedzialna za inne osoby z produkcji.

"Było tak w moim życiu, że byłam w takich projektach długofalowych, z których wycofanie się znaczyłoby koniec produkcji, więc to była taka odpowiedzialność za ekipy, za ludzi, za kolegów, z którymi się pracuje. Nie zawsze jest tak łatwo patrzeć tylko na swój interes i swoje dobro. Czasami trzeba to wyważyć albo trochę poczekać" - dodała.

Jak sama zaznaczyła, woli obecnie grać w filmach, niż w serialach, jednak nie zamyka się na tę opcję.

"Podejmuję wybory, kiedy czytam scenariusz i kiedy wiem, z kim przyszłoby mi się spotkać na planie. Oczywiście nie mówię nie, natomiast wolałabym formę zamkniętą" - podkreśliła aktorka.

Małgorzata Kożuchowska zaznaczyła na końcu, że stara się teraz dzielić pracę z życiem prywatnym, ponieważ nie chciałaby zaniedbywać swojego ośmioletniego syna. Przypomnijmy, że aktorka w sierpniu 2008 r. wyszła za mąż za dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, z którym w 2014 r. powitała na świecie syna Jana Franciszka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości