Barbara Kurdej-Szatan o współpracy z Przemkiem Kossakowskim. "Uświadomiłam sobie, że to jest dobra droga"

Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski w "Projekt Cupid". Jak się dogadywali?
Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski w "Projekt Cupid". Jak się dogadywali?
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
"Projekt Cupid" to kolejny program twórców "Down the road. Zespół w trasie". Przemysław Kossakowski znów został towarzyszem uczestników show. W roli współprowadzącej zadebiutowała Barbara Kurdej-Szatan. Jak wyglądało przygotowanie aktorki do pracy z osobami z niepełnosprawnościami?

Fani programu TTV "Down the road. Zespół w trasie" już 13 lutego będą mogli śledzić losy bohaterów nowego show. "Projekt Cupid" skupia się na poszukiwaniu miłości przez osoby z niepełnosprawnościami. Można potraktować go jak kontynuację tematów poruszanych w "Down the road".

Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim

Aktorka była bardzo zadowolona ze współpracy z Przemkiem Kossakowskim. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, czego mogła się od niego nauczyć. Prowadzący podzielili się zadaniami na planie "Projekt Cupid". Nie wchodzili sobie w drogę, a każdy z nich miał określone zadanie.

- Przemek działa niesamowicie intuicyjnie, niesamowicie szczerze. Ja też starałam się tak robić. Obserwując go, uświadomiłam sobie, że to jest dobra droga — oceniła współpracę z dziennikarzem.

Zobacz poniżej całą wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan o współpracy aktorki z Przemkiem Kossakowskim.

Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid"
Barbara Kurdej-Szatan była poruszona rolą współprowadzącej "Projekt Cupid". Ustaliła z Przemkiem Kossakowskim, jaką rolę będzie pełnić w show.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski w "Projekt Cupid"

Przemysław Kossakowski ma już doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Dziennikarz zmierzył się z wieloma wyzwaniami na planie programu "Down the road. Zespół w trasie". Towarzyszył uczestnikom z zespołem Downa, wspierał ich i udzielał rad, ale i tak postanowił dokształcić się na Akademii Pedagogiki Specjalnej. W wieku 50 lat wrócił na studia. Szczegóły tutaj.

Barbara Kurdej-Szatan znana jest przede wszystkim z występów w filmach i serialach oraz prowadzenia wydarzeń muzycznych. Jakim wyzwaniem była dla niej rola współprowadzącej "Projekt Cupid"?

- Przyznam, że nie przygotowywałam się jakoś specjalnie. Poczytałam o zespole Downa czy o spektrum autyzmu, aby trochę więcej wiedzieć na ten temat [...] Podeszłam do tego po prostu z ogromną otwartością i ciekawością poznania nowych osób. Po to tam byliśmy z Przemkiem, aby być przy nich i ich wspierać - tak aktorka komentowała swój udział w programie w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Przeczytaj więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości