Programy

Mariusz Jakubowski z "Top Model" o budowaniu relacji przy kubku dobrej herbaty

Programy

Mariusz Jakubowski z "Top Model" o budowaniu relacji w dobie social mediów

Przedstawiamy kolejną odsłonę "Projektu Zima", który odbywa się na Dolnym Śląsku. Kamera programu "Co Za Tydzień" miała okazję przyglądać się miłośnikom zimowego szaleństwa na stoku narciarskim. W przerwie od sportu można było również napić się gorącej herbaty. A o tym popularnym napoju porozmawialiśmy z uczestnikiem 9. edycji programu "Top Model".

Uczestnik "Top Model" o właściwościach herbaty i budowaniu relacji z innymi

Mariusz Jakubowski na spotkaniu przy gorącej herbacie w ramach "Projektu Zima" opowiedział o tym, jak ważna jest autentyczność w budowaniu relacji z ludźmi.

- O te relacje coraz trudniej. Dobrze wiem, co mówię, bo żyję w tym social mediowym świecie i stawiam na to, aby mieć tych kilku bliskich znajomych, przyjaciół [...] Najważniejsze jest to, aby spotkać się, wyłączyć wszystkie inne dystraktory, żeby spędzić ten wspólny czas np. przy herbacie i trochę zagłębić się w drugą osobę. I to jest naprawdę trudne w obecnych czasach - powiedział w programie "Co Za Tydzień".

"Czas herbaty, czas rozmowy jest ważny"

- Zajmowałem się jakością herbaty i oprócz tego, że jest to bardzo dobry element spotkań, to jest również bardzo zdrowy produkt, najczęściej spożywany na świecie – zapewnia Mariusz Jakubowski z "Top Model." W herbacie jest wszystko, czego potrzebujemy, czego potrzebuje nasza skóra, nasz mózg. Te aflawiny, epitakachina, która jest bardzo dobrym przeciwutleniaczem dla naszego mózgu, po to, żeby się nie starzeć. Chińczycy wiedzą, co robią i powinniśmy się od nich uczyć - zachęca do picia napoju Mariusz Jakubowski.

O tym, jak ważne jest budowanie relacji i jak wiele osób odczuwa w związku z pandemią samotność, opowiedział Oscar Krysik, który jest brand managerem marki Lipton.

- Budowanie relacji w pandemii jest trudne, ludziom brakuje tego kontaktu bezpośredniego. Około 70 proc. osób odczuwa obecnie samotność. Jako Lipton staramy się dbać o to. Czas herbaty, czas rozmowy jest ważny. Jesteśmy w tym miasteczku zimowym taką oazą spokoju, relaksu i przyjemności, ciepłego rozgrzania z bliskimi przy kubku herbaty– zapewnia Oscar Krysik.

Zobacz więcej:

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Pozostałe wiadomości