Programy

Malwina Wędzikowska z mamą w nowym programie TTV

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Malwina Wędzikowska z mamą w nowym programie TTV

Już wkrótce kolejna odsłona programu pokazującego relacje rodziców z dziećmi, których możemy znać z telewizji. "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" na antenie TTV zadebiutuje wiosną przyszłego roku. W rolach głównych znana stylistka Malwina Wędzikowska oraz jej mama Ewa.

Wiosną TTV pokaże nowy program "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka". To spin-off programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec", który w TTV oglądać można było pod koniec 2021 roku i wiosną 2022 roku. W obu seriach w rolach głównych występowali Robert i Tadeusz Motyka. Tym razem bohaterkami produkcji będą Malwina Wędzikowska oraz jej matka Ewa. Program oparty jest na duńskim formacie "The Things My Dad Failed to Teach Me". Znana z polskiego show-biznesu osoba spędza czas z rodzicem, który uczy ją umiejętności, których nie posiada młodsze pokolenie.

"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" – nowy program TTV

W programie "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" Malwina Wędzikowska, żyjąca na walizkach stylistka, znów nawiąże bliską relację z mamą, z którą przez ostatnie 20 lat nie miała okazji spędzić dużo czasu. Gwiazda przekroczyła 40. rok życia, dlatego chce przyjrzeć się temu, co jej umknęło oraz czego nie nauczyła się od swojej mamy. Moment jest sprzyjający, bo niedawno jej mama Ewa przeszła na emeryturę i planuje przeprowadzić się na mazurską wieś. Małymi krokami chce przeobrazić zaniedbane gospodarstwo w Karwicy w prawdziwy dom.

Przed obiema kobietami spore wyzwanie, ponieważ po raz pierwszy po dwudziestu latach spędzą ze sobą tak dużo czasu. Malwina pomoże mamie w pracach porządkowych i ramię w ramię spróbują doprowadzić gospodarstwo do lepszej formy. Prawdziwym testem dla nich będzie jednak próba zrozumienia drugiej strony. W jakiej formie będzie ich relacja po dwóch tygodniach wspólnego pobytu? Wszystko wyjaśni się już wiosną!

Zobacz zwiastun programu:

"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" – zwiastun
"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" – zwiastun Źródło: TTV

"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" – kim jest Malwina Wędzikowska?

Malwina Wędzikowska urodziła się 24 lutego 1981 roku w Łodzi. Jest prezenterką telewizyjną, stylistką, scenografką i kostiumografką. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w rodzinnym mieście. Była scenografką etiud filmowych "Śnieg" oraz "Koma" w reżyserii Michała Sobieraja. Jako kostiumografka pracowała między innymi przy licznych etiudach filmowych oraz produkcjach telewizyjnych, takich jak "Top Model" TVN. Była też ekspertką w programie TTV "Druga twarz". Prowadziła również program TTV "Ostatnia szansa" oraz brała udział w show stacji, pt. "99- gra o wszystko. VIP". Wygrała jego drugą edycję. Główną nagrodę, 50 000 złotych, przekazała na rzecz Fundacji TVN na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Centrum Zdrowia Dziecka.

Malwina Wędzikowska ma na koncie także epizody aktorskie. Znalazła się w obsadzie filmu "Zamiana", do którego przygotowywała kostiumy. Wystąpiła też w teledysku do utworu Andrzeja Piasecznego "Wszystko dobrze". Była partnerką reżysera Rinke Rooijensa.

Malwina Wędzikowska jest obecnie stylistką Maryli Rodowicz. Jej kuzynką jest znana prezenterka Anna Wendzikowska. Dlaczego ich nazwiska pisze się inaczej? Otóż w akcie urodzenia dziadka Ani zrobiono błąd i zamiast "Wędzikowski" wpisano "Wendzikowski".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Pozostałe wiadomości