Sebastian Borowicz-Skoneczny to nowy uczestnik "True Love". Co o nim wiemy?

Sebastian Borowicz-Skoneczny
Sebastian Borowicz-Skoneczny z "True Love"
Źródło: Materiały prasowe
Widzowie "True Love" nie mogą narzekać na nudę. W rajskiej willi pojawi się bowiem aż dwóch nowych uczestników. Jednym z nich jest Sebastian Borowicz-Skoneczny. Sporym zaskoczeniem dla fanów programu może być... jego zawód. Ile ma lat i czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Sebastian Borowicz-Skoneczny wraz z pozostałymi singlami zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii w programie "True Love". To właśnie tam powalczy o miłość oraz główną nagrodę pieniężną. Czy któraś z uczestniczek sprawi, że jego serce zabije mocniej? Tego dowiecie się już w najbliższych dniach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" - kłótnia Kuby i Filipa

Sebastian Borowicz-Skoneczny - wiek, zawód, skąd pochodzi

Sebastian Borowicz-Skoneczny ma 28 lat i pochodzi z Olsztyna. Ważnym elementem jego życia jest sport- trenuje pływanie, kalistenikę, street workout i bieganie. Nowy mieszkaniec rajskiej willi jest lekarzem w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Pracuje też w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W wolnych chwilach oddaje się grze na gitarze basowej i marzy o występie na wielkiej scenie. Jak twierdzi, kocha dalekie podróże, więc postanowił połączyć je z wykonywanym zawodem. Okazjonalnie zatrudnia się bowiem jako lekarz na statkach pasażerskich.

Sebastian Borowicz-Skoneczny wiele lat poświęcił na naukę i pracę, dlatego program "True Love" ma być możliwością zrobienia czegoś tylko dla siebie. Uczestnik przekonuje, że zamierza przełamać stereotyp nudnego lekarza i pokazać, że potrafi świetnie się bawić.

Sebastian Borowicz-Skoneczny - charakter, związki, wymarzona partnerka

Sebastian Borowicz-Skoneczny deklaruje, że w życiu kieruje się otwartością i szczerością. To też ceni sobie w związkach. Jego bliscy doceniają, że potrafi słuchać i być wiernym przyjacielem i powiernikiem. Z natury jest spokojny – ciężko wyprowadzić go z równowagi. Lubi żartować i najczęściej jest wesoły, ale zdarza mu się wzruszyć, szczególnie podczas oglądania filmów. Może dlatego postrzega siebie jako marzyciela-romantyka. Bywa pedantyczny w swoich planach. Lubi mieć wszystko dokładnie przemyślane. W innych denerwuje go brak zdecydowania.

Nowy uczestnik "True Love" jasno mówi, że związki traktuje niezwykle poważnie. Jego najdłuższa relacja trwała cztery lata. Para zdecydowała się na rozstanie, ponieważ zabrakło swobody i przestrzeni na pasje Sebastiana. Jakiej partnerki mężczyzna szuka obecnie? O naturalnej urodzie, z dystansem do jego żartów i życia. Sebastian jest w trakcie budowy domu, w którym chciałby zamieszkać ze swoją wybranką, a w przyszłości - założyć rodzinę.

Sebastian Borowicz-Skoneczny
Sebastian Borowicz-Skoneczny. Kim jest nowy uczestnik "True Love"?
Sebastian Borowicz-Skoneczny
Źródło: Materiały prasowe

"True Love"- lista uczestników i uczestniczek

Do tej pory w programie "True Love" wystąpili:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości