Kinga z "TL" odpadła z rąk Mateusza. Teraz skomentowała całą sytuację

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kinga z "True Love" o relacji Oliwii i Marcina

"True Love" z każdym odcinkiem gromadzi przed telewizorami więcej widzów. Miniona Ceremonia Prawdy sprawiła, że zaskoczeni byli niemal wszyscy. W tym, sami uczestnicy. Para, która wydawała się jedną z mocniejszych, rozpadła się, a Kinga musiała wrócić do domu. Niedługo później wraz z Mateuszem opowiedzieli o tej sytuacji ze swojej perspektywy. Wszystko mogło potoczyć się inaczej, gdyby... porozmawiali?

Mateusz Łaska to jeden z pierwszych uczestników rajskiego show. Szybko zaangażował się w relację z Julią i źle zniósł informację, że ta chce spróbować stworzyć związek z kimś innym. Kinga Mendrala w tym samym czasie zawróciła w głowie Marcinowi, a ich burzliwa relacja w atmosferze kłótni rozpadła się szybciej, niż powstała. I gdy Kinga i Mateusz połączyli swoje siły, wielu widzów wróżyło im wspólną przyszłość. Co spowodowało zmianę zdania w ostatniej chwili?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd" Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

"True Love" - dlaczego Mateusz nie wybrał Kingi?

Miniona Ceremonia Prawdy w domu "True Love" minęła pod znakiem smutku i zaskoczenia. Julia ze względu na postępujące problemy z okiem zdecydowała się na własne życzenie opuścić program. I gdy nikt nie spodziewał się więcej zawirowań, uczestnicy udowodnili, że nic o ich relacjach jeszcze nie wiemy. Niemal wszyscy bowiem zmienili swoje pary. Kinga, która była niemal pewna decyzji Mateusza, musiała opuścić miłosne show. Nie kryła zaskoczenia i twierdziła, że według niej ich związek szedł w dobrym kierunku. Jak oceniła tę sytuację po czasie?

"Nie było to dla mnie nic ciężkiego. Życzę Matiemu i Agacie wszystkiego dobrego, może uda im się zbudować piękne uczucie" - napisała.

Kinga z "True Love"
Kinga z "TL" o eliminacji. Spodziewała się? Kinga z "True Love" Źródło: Instagram

Głos w sprawie zabrał też sam Mateusz.

"Nie mam pojęcia, jakby dalej wyglądała moja relacja z Kingą. Możliwe, że również w końcu też by nam coś kliknęło. Żałuję jedynie, że po prostu wcześniej nie powiedziałem im o swoim wyborze" - napisał na Instagramie.

Mateusz z "True Love"
Mateusz z "TL" o Ceremonii Prawdy. Dlaczego odesłał Kingę do domu? Mateusz z "True Love" Źródło: Instagram

Julia opuściła "True Love" - co się stało?

Julia Prusinowska była jedną z tych uczestniczek, o której względy zabiegali niemal wszyscy panowie. Niestety, tuż po tym, jak zadeklarowała się, że chce zbudować relację z Kubą, musiała wrócić do Polski. Wszystko przez postępującą infekcję oka, która okazała się dużo poważniejsza. Uczestniczka miłosnego show przeszła serię bolesnych zastrzyków i częściowo straciła wzrok. Lekarze bali się nawet, że konieczna będzie... amputacja.

"Po powrocie, po tym jak trafiłam do szpitala w Polsce, usłyszałam prawdopodobnie jedno z najgorszych słów, jakie mogłam usłyszeć. Mianowicie to, że walczę o to, żeby oko zostało, żeby nie była konieczna amputacja. Zapytałam, kiedy mogę się spodziewać powrotu wzroku. Usłyszałam, że generalnie nie wiadomo, czy on w ogóle wróci, ponieważ stan zapalny z dnia na dzień postępował. Leczenie to była sinusoida. Niestety rogówka została na tyle zniszczona, że do tej pory nie widzę za dużo na to oko. Widzę, z tego co mi mówią lekarze, 1/50 z tego, co widziałam wcześniej. I zakwalifikowałam się do przeszczepu. Dopiero się do niego przygotowuję, jeszcze trochę czasu minie, dopóki będzie mógł zostać wykonany" - powiedziała Julia za pośrednictwem InstaStories.

Uczestniczka "True Love" wyjaśniła też, co było przyczyną infekcji.

"Bakteria występuje w wodzie oraz w wilgotnych miejscach. Musiałam mieć mikrouraz rogówki, którego nawet nie czułam, a bakteria rozwinęła się pod soczewką i wywołała stan zapalny rogówki. Dlatego osoby noszące soczewki - nie pływamy w nich i zakładamy w innym miejscu niż łazienka!" - zaapelowała na koniec Julia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości