Programy

Justyna ze "ŚOPW" woli mówić ludziom, że jest bezrobotna. Wyjaśniła, dlaczego

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Justyna Hołubowicz wyjaśniła, że jej pies ma problemy

Justyna Hołubowicz to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 8. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała post, w którym wytłumaczyła, że… czasami woli skłamać i powiedzieć, że jest bezrobotna, niż wytłumaczyć, z czego tak naprawdę się utrzymuje. "Życzę dalszych sukcesów na bezrobociu" - czytamy w komentarzach.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z ulubionych miłosnych reality-show Polaków. Niektórzy uczestnicy oprócz miłości, znaleźli też w programie schody do sławy. W 8. sezonie programu widzowie poznali Justynę, która, choć miała nadzieję na odnalezienie męża i szczęścia twierdziła, że poza sferą uczuciową jej życie jest całkowicie poukładane i nie potrzebuje medialnego rozgłosu. Post opublikowany na Instagramie potwierdził te słowa? 

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pracy 

Justyna Hołubowicz zawodowo zajmuje się rękodziełem. Prowadzi własną firmę, w której sprzedaje ręcznie wykonaną i malowaną biżuterię do złudzenia przypominającą np. jedzenie. W jednym ze swoich ostatnich postów przyznała, że czasami nie chce tłumaczyć, jak wygląda jej zawodowa droga, a wtedy kłamie, że jest… bezrobotna. Wszystko po to, by uniknąć niewygodnych pytań.

"W wieku 30 lat mam firmę rękodzielniczą, ale kiedy ktoś nieznajomy zapyta, co robię, wolę skłamać, ponieważ nikt nie wierzy, że da się z tego żyć. Nie chce mi się tłumaczyć, że z tego zarabiam więcej niż na etacie. Wolę jedynie się uśmiechnąć i powiedzieć, że na co dzień jestem bezrobotna. Nikt nie zadaje Ci pytań, jeśli mówisz, że jesteś bezrobotna" - napisała w filmie opublikowanym na Instagramie. 

Pod filmem uczestniczki show w kilka chwil pojawiły się komentarze. 

 "Życzę dalszych sukcesów na bezrobociu" - czytamy w komentarzach. 

"Cudowne" - napisała jedna z obserwatorek. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Justyna i Przemek 

Justyna i Przemek z 8. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" szybko przypadli sobie do gustu. Podczas wesela chętnie spędzali ze sobą czas i poznawali rodziny i przyjaciół. Ich ślubna sielanka nie trwała niestety długo. W małżeństwie pojawiły się pierwsze niesnaski i wątpliwości związane z miejscem zamieszkania, przeprowadzką i wiernością. 

Czy para przezwycięży przeciwności losu i podejmie decyzję o pozostaniu w małżeństwie? Czy Justyna zgodzi się na przeprowadzkę do Przemka? Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" możecie obejrzeć w środę, 23 listopada na antenie TVN o godzinie 21:35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Screen Player

Pozostałe wiadomości