Agnieszka Antosik pierwszy raz pokazała zdjęcia ze ślubu. Miała dwie kreacje. "Zjawiskowo"

Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" świętuje pierwszą rocznicę ślubu
Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" świętuje pierwszą rocznicę ślubu
Źródło: TVN
Agnieszka Antosik brała udział w 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo z Marcinem Wichrowskim ostatecznie nie było spełnieniem jej marzeń. Uczestniczka show spotkała na swojej drodze innego mężczyznę. Minęła pierwsza rocznica ich ślubu. Agnieszka Antosik pokazała zdjęcia z ich pięknego wesela. Panna Młoda miała na sobie dwie kreacje.

Agnieszka Antosik poznała swojego ukochanego cztery lata temu. Jej partner okazał się być tym jedynym. Kobieta podziwia go za opiekuńczość, wsparcie i to, że może przeżywać z nim przygody. Z jednym z postów na Instagramie wyznała, że jej życie to bajka.

Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" pokazała zdjęcia ze ślubu

Agnieszka Antosik świętowała z ukochanym pierwszą rocznicę ślubu, tzw. papierową. Uczestniczka 2. edycji udostępniła na Instagramie kilka zdjęć ze swoich romantycznych zaślubin. Okazało się, że wystąpiła w dwóch kreacjach. Miała na sobie białą suknię ślubną z koronkowym zdobieniem, a jej wybranek jasny garnitur. Jednak druga sukienka może zaskakiwać. Jest to długa suknia z rozcięciem na udzie w kolorze mocnego różu.

Agnieszka ze "ŚOPW" dodała do zdjęć wzruszający opis. Wyznała, co czuje do męża. Internauci piszą jej, że promienieje, a na ślubie wyglądała zjawiskowo.

Pełnia miłości i niesamowita moc więzi jest z nami cały czas. Kocham całym sercem, cieszę się każdą chwilą i jestem przeogromnie szczęśliwa. Marzenie o cudownej miłości i niesamowicie wspierającym partnerstwie spełnia się każdego dnia
- wyznała wzruszona na Instagramie.

ZUCHOWSKA_ZMIANYWZYCIU
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"ŚOPW". Jak potoczyły się losy Agnieszki Antosik i Marcina Wichrowskiego?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Agnieszka Antosik stworzyła rodzinę ze swoim ukochanym, a dwa miesiące temu opublikowała w sieci tajemniczy wpis. Pokazała swoje zdjęcie z brzuszkiem i podpisała krótko: "A&A&…". W komentarzach posypały się gratulacje od innych uczestników show.

Z kolei Marcin Wichrowski powiedział nam w wywiadzie, że bardzo przeżywał rozstanie z Agnieszką.

"Z moją telewizyjną żoną dość szybko zauważyliśmy dość dużo wspólnych cech. Oboje byliśmy zdumieni, że faktycznie ktoś nad tym pracował i mu się udało nas tak połączyć. To dosyć szybko spowodowało, że poczułem, że to może być ktoś na całe życie. I niestety się zaangażowałem. Mówię niestety, bo to jest taki etap, w którym człowiek ma klapki na oczach i nie widzi rzeczy przyziemnych. W moim przypadku tak było. Gdy nastała codzienność, to nie zdążyłem się w nią wtopić, bo druga strona podjęła decyzję, że chce zakończyć relację. Dosyć szybko się to urwało. Momentalnie wyprowadziłem się z Warszawy" - mówił w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl. Całość tutaj.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości