Agnieszka ze "ŚOPW" zniknęła z sieci zaraz po ślubie. Teraz pokazała zdjęcie z bratem

Agnieszka Łyczakowska
Agnieszka Łyczakowska
Źródło: Instagram @agnieszka_lyczakowska
Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno po raz drugi przysięgła miłość Wojciechowi Janickiemu. Kobieta chwilę po ślubie kościelnym zniknęła z sieci, a teraz postanowiła wytłumaczyć fanom swoją nieobecność. Opowiedziała przy okazji o niezwykłej relacji, jaka ją łączy z jej rodzonym bratem. "Rodzina jest najważniejsza" - pisali pod postem fani.

Agnieszka Łyczakowska to uczestniczka 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta poznała tam swojego męża, Wojciecha Janika, który do dziś wiernie trwa przy jej boku. Para jest uznawana za jedną z najbardziej zgranych w historii miłosnego eksperymentu. Zakochani nie dość, że doczekali się wspólnego dziecka, to jeszcze niedawno po raz drugi stanęli na ślubnym kobiercu i ponownie powiedzieli sobie "tak", tym razem jednak przed obliczem Boga.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Agnieszka Łyczakowska o wyjątkowej relacji z bratem

Agnieszka Łyczakowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzieki którym ma stały kontakt z fanami. Kobieta chwali się na bieżąco najważniejszymi momentami ze swojego życia, a jeszcze do niedawna skrzętnie relacjonowała przygotowania do drugiego ślubu z Wojciechem Janikiem.

Influencerka chętnie dzieliła się szczegółami przyjęcia, pokazywała zdjęcia i nagrania z wieczoru panieńskiego, opublikowała także zapowiedź profesjonalnego filmu ze ślubu z mężem. Potem jednak na chwilę zniknęła z sieci. Agnieszka Łyczakowska nie była aktywna przez jakiś czas, a teraz postanowiła wyjaśnić fanom, dlaczego zrobiła sobie chwilową przerwę od Internetu.

Okazało się, że spędzała czas z rodziną, w tym ze swoim rodzonym bratem oraz jego dziećmi, z którymi ma wyjątkowo bliską relację. Żona Wojciecha Janika opublikowała urocze nagranie i opowiedziała o tych wyjątkowych dla niej chwilach we wzruszającym poście.

"Troszkę mnie tu nie było, ale 100 % czasu poświęciłam tym ludziom. Kocham moją rodzinkę ponad życie. To był piękny czas! Mam nadzieje, że synowie mojego brata zapamiętają te wakacje jako bardzo udane. A relacje Tosia - bracia (cioteczni) są przepiękne. Oby to pielęgnowali tak jak ja relacje z moim bratem. Już wyczekuje kolejnego spotkania…" - napisała.

Fani byli zachwyceni i chętnie komentowali wpis Agnieszki Łyczakowskiej.

"Rodzina jest najważniejsza";

"Cudowna rodzinka";

"Rodzina to największy skarb i jest najważniejsza" - czytamy w komentarzach.

Agnieszka Łyczakowska ponownie wyszła za Wojciecha Janika

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik pobrali się w 2019 roku przy okazji nagrań do "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para wzięła ślub cywilny i wyprawiła niewielkie wesele, które zostało zaaranżowane na potrzeby programu. Jakiś czas temu małżonkowie przyznali, że chcieliby przeżyć to jeszcze raz, jednak tym razem podczas ceremonii organizowanej na ich własnych zasadach.

"Słyszycie to cykanie? Czas zacząć odliczanie… Nasz wielki dzień przed nami. Dzisiaj byliśmy u naszego ojca, który będzie udzielał nam ślubu i spisywaliśmy protokół ślubny. Rozmowa z nim sprawdziła, że doszło do nas, ile tak naprawdę zostało dni do tego ważnego dnia" - pisała na Instagramie Agnieszka Łyczakowska.

Jak zapowiedzieli, tak też zrobili. Małżeństwo powiedziało sobie sakramentalne "tak" w czerwcu w niewielkim kościółku w polskich górach w miejscowości Zawoja, która graniczy ze Słowacją. Na weselu pojawili się między innymi: Joanna Lazar, Agata Stankowska, Martyna Końca, Iga Śmiechowicz, Jacek Wojciechowski i Kamil Borkowski. Agnieszka Łyczakowska tuż po ślubie opublikowała na Instagramie zapowiedź filmu weselnego. Możemy na nim zobaczyć przygotowania uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" do ich wielkiego dnia, a także mszę w kościele, czy późniejszą imprezę.

"Spotkali się oni w programie 'Ślub od pierwszego wejrzenia' i od tego momentu ich historia była napełniona emocjami, namiętnością i pięknymi chwilami. Teraz kiedy przeglądam materiał filmowy, jestem przekonany, że Agnieszka i Wojtek mają przed sobą wspaniałą przyszłość. Ten krótki trailer jest jednym ze sposobów, aby zatrzymać te piękne chwile na zawsze i dzielić się nimi z najbliższymi. Reszta już niebawem…" - czytamy w opisie autora filmu ślubnego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @agnieszka_lyczakowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości