Agnieszka ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę. Efektami pochwaliła się w sieci

Agnieszka ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę. Efektami pochwaliła się w sieci
Agnieszka ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę. Efektami pochwaliła się w sieci
Źródło: Instagram @malamizii
Agnieszka Miezianko z 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła kolejną metamorfozę. Uczestniczka znacznie zmieniła się w porównaniu do tego, jak wyglądała w programie. Agnieszka szczególną uwagę przykuwa do sylwetki, o którą dba, a efektami chętnie dzieli się w sieci.

Agnieszka Miezianko była uczestniczką 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie została dopasowana do Kamila Borkowskiego. Para przypadła sobie do gustu, a na weselu świeżo upieczeni małżonkowie zachowywali się, jakby znali się wiele lat. Podróż poślubna minęła im w duchu poznawania się, a późniejszy powrót do rzeczywistości - głównie na odwiedzinach rodziny i bliskich. Agnieszka podjęła decyzję o przeprowadzce do męża. Zmieniła miejsce pracy i wyprowadziła się z Białegostoku. Fani, obserwujący budującą się relację, zauważyli, że para zbyt dużo czasu poświęca innym, zapominając o chwilach tylko dla siebie. Ponadto zarzucali Kamilowi, że jest mniej zaangażowany, a Agnieszce - że zaangażowała się wręcz za bardzo.

Mimo że w dniu finału oboje podjęli decyzję o pozostaniu w małżeństwie, a po powrocie kamer wciąż ze sobą mieszkali, niedługo później relacja się rozpadła. Czy Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozwiedli? Jak się okazuje, nie jest to takie łatwe!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_ŚOPW_Agnieszka_zycie po prog
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Miezianko przeszła metamorfozę

Mimo że Agnieszka nie odnalazła miłości w programie, nie załamała się. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skupiła się na samorozwoju. Coraz prężniej działa w mediach społecznościowych, a fani z zainteresowaniem śledzą jej dalsze losy. Agnieszka ochoczo dzieli się z internautami swoją codziennością, relacjonując również spotkania z przyjaciółmi. Co ciekawe, kobieta złapała dobry kontakt z innymi paniami, które szukały miłości w show. Toteż fani raz na jakiś czas mogą podziwiać, jak Agnieszka, Dorota i Patrycja bawią się m.in. w stolicy.

Jednak to niejedyny aspekt życia, który relacjonuje bohaterka show. Agnieszka od kilku dni zdawała relację z detoksu, którego się podjęła. A właściwie "programu oczyszczającego", który przyniósł pewne efekty. Agnieszka pochwaliła się efektem metamorfozy, publikując nie tylko zdjęcie widocznych zmian, ale również zdradziła, ile centymetrów jej ubyło.

"Waga -4,4 kig, biodra -3 cm, talia -2 cm, pod biustem -4 cm, uda po -1 cm. Zbierając wszystkie pomiary - ubyło mnie 17 cm" - pochwaliła się.

Zdjęcie odmienionych pleców Agnieszki znajdziecie, klikając poniżej strzałkę w prawo. Robi wrażenie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka o rozwodzie z Kamilem

Agnieszka w końcu poinformowała, że jej małżeństwo niedługo przestanie istnieć. Bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych, że właśnie otrzymała pismo z urzędu - pisemne wezwanie na rozprawę w sprawie unieważnienia jej małżeństwa z Kamilem Borkowskim. To duży krok, ponieważ jakiś czas temu Agnieszka zdradziła, że miała niemałe problemy z rozwodem.

"To jest dziwna historia, najpierw był złożony wniosek w Białymstoku, ale został odrzucony. Dostaliśmy pismo, że nie, że mamy złożyć jeszcze raz pozew we Włocławku. Złożyliśmy pozew i czekamy na jakikolwiek ruch z ich strony. Nie wiem, dlaczego to trak długo trwa, bo Piotr z Dorotką mieli posiedzenie tego samego dnia co my i już są rozwiedzeni, a my nie" - opowiadała jakiś czas temu Agnieszka Miezianko na InstaStories.

Mimo że Agnieszka i Kamil rozstali się w dobrych relacjach, teraz nie mają ze sobą nic wspólnego. Mężczyzna związał się z nową partnerką, więc rozwód byłby idealnym zwieńczeniem minionego rozdziału. Agnieszka otrzymała pismo, o czym poinformowała na instagramowym profilu. Wróciła uwagę na pewien szczegół - list wyglądał na otwarty.

"Dostałam w końcu papierowe wezwanie na rozwód, więc już wszystko wiem i oficjalnie mogę odliczać dni. Ale jak widać na załączonym obrazku, nie ja pierwsza czytałam list, na poczcie ktoś cieszył się przede mną" - zaczęła.

Więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Wiadomo, co z rozwodem Agnieszki Miezianko z "ŚOPW". Pokazała list z sądu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski po rozwodzie?
Wiadomo, co z rozwodem Agnieszki Miezianko z "ŚOPW". Pokazała list z sądu
Agnieszka Miezianko to uczestniczka 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta była dopasowana do Kamila Borkowskiego, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para wystąpiła o rozwód. Wówczas pojawiły się jednak komplikacje. Teraz Agnieszka Miezianko dostała list z sądu.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @malamizii

podziel się:

Pozostałe wiadomości