Anita i Adrian ze "ŚOPW" rozstali się? Uczestniczka show skomentowała doniesienia

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anita i Adrian ze "ŚOPW" komentują plotki o rozstaniu

Anita i Adrian z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaufali ekspertom, a później bardzo chcieli utrzymać swój związek. Doczekali się dwójki uroczych dzieci. Małżeństwo przechodziło już jeden kryzys, o którym otwarcie mówili. Czy znowu coś ich poróżniło? Fani przesyłali małżonkom pytania o status ich relacji. Doczekali się odpowiedzi Anity.

Anita i Adrian 17 marca 2022 obchodzili czwartą rocznicę ślubu. Kobieta opublikowała wtedy zdjęcia z romantycznej sesji z mężem i napisała wzruszający post.

"Dokładnie 4 lata temu, patrząc sobie w oczy, powiedzieliśmy 'tak'. I chociaż miło dostać bukiet kwiatów i wybrać się na randkę, to prawdziwą siłę i wartość związku poznaje się wtedy, kiedy na drodze pojawiają się wyboje i zakręty. Dziękuję za to Adrian, że wiem, że nie idę przez życie sama i wtedy kiedy potrzebuję, mogę złapać Cię za rękę" - wyznała.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się? Jest komentarz

Fani Anity i Adriana zauważyli, że ich ulubiona para ze "ŚOPW" nie pokazuje się razem w mediach społecznościowych. Pod postami uczestników show pojawiły się komentarze sugerujące, że małżonkowie nie są już razem. Internauci pytali Anitę: "Czy dalej jesteście z Adrianem?".

Tancerka zareagowała na pytanie: "Co u Ciebie i Adriana?".

"A właśnie wyrzuca śmieci, a ja oglądam nowy odcinek 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'" - odpowiedziała.

Anita bez zbędnych wyjaśnień ukróciła plotki. Grono jej wiernych obserwatorów dodało jej otuchy, pisząc, że nie powinna przejmować się sugestiami o rozstaniu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian pokonali kryzys

Anita i Adrian są rodzicami Jerzyka i Bianki. Początek ich wspólnej drogi nie był łatwy, szczególnie dla Adriana, który przeprowadził się do ukochanej ze Szczecina do Krakowa. Małżonkowie przyznali w wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl, że przez długi czas unikali tematu miejsca zamieszkania. Z kolei Anita wskazała jeszcze inne punkty zapalne.

"Wystarczyło na dobrą sprawę nieposkładane ubranie, niewłożone do szafy czy np. niezgodność w planach, spóźnienia. To się nawarstwiało" – wspominała.

A Adrian dodał coś jeszcze.

"Te konflikty nasilały się z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania. Doprowadzały do tego, że przez kilka dni potrafiliśmy milczeć" - zdradził.

Małżonkowie skorzystali z pomocy terapeuty. To pomogło im przepracować pewne sprawy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości