Przemek ze "ŚOPW" zabrał głos w sprawie związku przed programem. Wyjawił prawdę

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Przemysław Wereszczyński ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"

Przemysław Wereszczyński ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zorganizował Q&A. Mężczyzna chętnie odpowiadał na pytania fanów, również na te związane z jego życiem przed programem. Uczestnik miłosnego eksperymentu opowiedział między innymi o związku, który zakończył tuż przed rozpoczęciem zdjęć.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych programów w naszym kraju. Polscy widzowie doczekali się już 8. edycji miłosnego show, a każdy z jego uczestników z biegiem czasu staje się kimś w rodzaju celebryty. Ze sławą, która przyszła wraz z emisją odcinków z jego udziałem, dobrze radzi sobie Przemysław Wereszczyński, który jest w stałym kontakcie z fanami za pomocą Instagrama. To właśnie tam mężczyzna zorganizował popularne Q&A.

Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Przemysław Wereszczyński z "ŚOPW" o związku, który zakończył przed programem

Przemysław Wereszczyński w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" został dopasowany do Justyny Hołubowicz, która została jego żoną. Para bardzo przypadła sobie do gustu, a mimo to ich związek nie jest łatwy. Wszystko przez odmienność charakterów małżonków: Justyna Hołubowicz ma bardzo twardy charakter i jest dosyć uparta, natomiast Przemysław Wereszczyński jest bardzo spokojny i ugodowy.

Jeden z większych kryzysów w małżeństwie pary dotyczył wyznania Przemysława Wereszczyńskiego. Mężczyzna, w momencie odwiedzin u swoich znajomych, przyznał, że tuż przed programem miał partnerkę, z którą zerwał, ponieważ zdecydował się wziąć udział w eksperymencie. Justyna Hołubowicz nie ukrywała, że była rozczarowana zachowaniem swojego męża.

Fani Przemysława Wereszczyńskiego zapytali go o tę sytuację podczas instagramowego Q&A.

"Nie spodziewałem się, że kogoś w tym czasie uda mi się poznać. Oboje mieliśmy takie doświadczenia, że raczej źle trafialiśmy. Na samym początku tej znajomości powiedziałem o zgłoszeniu do programu, a szanse na udział w eksperymencie szacowałem jako nikłe" - zaczął uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Potem Przemysław Wereszczyński zaznaczył, że wszystko dokładnie przedyskutował ze swoją byłą partnerką.

"Po otrzymaniu informacji od produkcji, przeprowadziliśmy szczerą rozmowę i podjąłem decyzję, że chcę zaryzykować i wziąć udział w eksperymencie. Wszystko w zgodzie i zrozumieniu" - wyjaśnił.

Inny internauta zapytał mężczyznę o to, czy obecnie czuje się szczęśliwy.

"Tak" - odparł bez wahania Przemysław Wereszczyński.

Przemysław Wereszczyński - kim jest uczestnik "Ślubu od pierwszego wierzenia"?

Przemysław Wereszczyński ma 28 lat i pochodzi z Poznania, w którym mieszka do dziś. Mężczyzna pracuje jako inspektor BHP i jeszcze do niedawna mógł się poszczycić szczęśliwym życiem prywatnym. Przemysław przez cztery lata był w stałym związku i planował ślub ze swoją byłą narzeczoną, kupił nawet dla nich wspólne mieszkanie. Niestety, związek się rozpadł, a mężczyzna został singlem.

Przemysław Wereszczyński nie ukrywał, że po rozstaniu czuje się bardzo samotny i chciałby jeszcze być dla kogoś w życiu ważny. To właśnie dlatego 28-latek zgłosił się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Podczas zdjęć do programu zapowiedział, że chciałby się zakochać.

Przeczytaj więcej o uczestnikach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na cozatydzien.tvn.pl.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński "Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński Źródło: Player

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości