Piotr i Dorota z "ŚOPW" nadal są razem? Uczestnik zdradził nam, co u nich słychać

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Czy Piotr i Dorota nadal są razem?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Czy Piotr i Dorota nadal są razem?
Źródło: Player
Piotr Sadowski, uczestnik 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział, czy nadal łączy go coś z programową żoną Dorotą.

Za nami finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W sieci krążyły plotki, że Dorota i Piotr nadal są razem. Niektórzy internauci twierdzili nawet, że kobieta spodziewa się dziecka. Czy to prawda?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota i Piotr postanowili pozostać w małżeństwie

Dorota i Piotr to para, która podczas trwania programu miewała lepsze i gorsze momenty. Mimo wcześniejszych nieporozumień, podczas ostatecznej decyzji, para stwierdziła, że chce pozostać w małżeństwie. Małżonkowie stwierdzili, że choć napotkali na swojej drodze problemy, to chcą się dalej poznawać. Kiedy kamery odwiedziły ich pod koniec emisji programu, okazało się, że Piotr jednak chce rozstać się z żoną ze względu na różnice charakterów i oczekiwań. Lektor powiedział jednak, że być może ich relacja nie jest ostatecznie zakończona.

Piotr Ślub od pierwszego wejrzenia
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr o relacji z Dorotą
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Czy Piotr i Dorota nadal są razem?

Dagmara Olszewska zapytała Piotra, czy nadal są razem.

- Spory czas po decyzji i po programie próbowaliśmy jeszcze, ale doszliśmy jednak oboje do wniosku, że nam się nie uda - wyznaje uczestnik "ŚOPW".

Mężczyzna stwierdził, że największą przeszkodą, jaka stała im na drodze do udanego związku, była zbyt duża odległość.

- W pierwszej kolejności odległość. Były też między nami różnice, o których każdy wie. Ja to typ romantyka, który wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia i Dorotka, taka jednak bardziej zachowawcza, próbująca budować uczucia od zera, a budowanie od zera w takich warunkach, w jakich my się znaleźliśmy, czyli cztery godziny jazdy w jedną stronę, spotykania się gdzieś tam raz w tygodniu... No bardzo ciężko było o tym w ogóle myśleć, a jeszcze trudniej wprowadzić w życie. Siłą rzeczy nie udało nam się tego posklejać — wyjaśnia Piotr.

Kto podjął ostateczną decyzję o rozstaniu?

- Na początku decyzję podjąłem ja, była ta kwestia innego postrzegania, jak powinno się rodzić uczucie. Natomiast potem była próba ratowania tego, bo zaangażowaliśmy się uczuciowo. Chcieliśmy mieć poczucie, że chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, że może coś z tego jednak wyjść. Później to była już nasza wspólna decyzja, wiedzieliśmy, w jaką stronę to zmierza. Połączyło nas pewne doświadczenie, o którym możemy mówić jak dobrzy znajomi, a nie jak para - stwierdza Piotr.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr nadal ma kontakt z Dorotą?

Dagmara Olszewska zapytała Piotra, czy nadal są z Dorotą dla siebie wsparciem.

- Staramy się w każdym razie. Bo to też jest tak, że mogło nam nie wyjść, ale tylko my wiemy tak naprawdę, co się działo między nami, co przeżyliśmy i nikt nie będzie w stanie tego zrozumieć. To jest jednak coś, co spotkało garstkę osób w skali całej Polski i tylko ludzie, którzy byli w tym od wewnątrz są w stanie zrozumieć - po pierwsze na ile można wysnuwać jakieś wnioski na podstawie tego, co się widzi i po drugie - ile to kosztuje emocji. Także nie musiało się nam udać w kontekście romantycznym, żebyśmy mogli się dalej wspierać - stwierdził uczestnik "ŚOPW".

Piotr wyznał także, co podczas eksperymentu okazało się dla niego najtrudniejsze.

- Chyba to wycofanie Doroty. Bo spodziewałem się osoby, która będzie bardziej otwarta uczuciowo i będzie w stanie się bardziej zaangażować pod kątem romantycznym. Żeby było widać w powietrzu te iskierki, żeby to zatrybiło. Tak jak mówiłem w programie, ja jestem wyznawcą tej "chemii", która się pojawia między osobami bez lat pracy. Lata pracy przychodzą, kiedy jest jakikolwiek zalążek uczucia. Potem się po prostu pracuje. Ciężko było z jednej strony patrzeć i odczuwać to wycofanie, ale Dorotka mówiła mi, że jest jej ciężko przez kamery i jak kamery sobie pójdą, to będzie inaczej. Dlatego byłem świadomy tego, że to nie jest komfortowa sytuacja, bo dla mnie też nie była - powiedział Piotr.

Mężczyzna stwierdził też, że ostatecznie czas, który spędzili ze sobą, był wartościowy.

- Najważniejsze było to, że my się przez ten miesiąc ze sobą nie męczyliśmy. Rozumieliśmy się nawzajem, szukaliśmy też jakiegoś dialogu i tego co możemy zrobić, żeby było lepiej. Koniec końców to był dla nas bardzo dobry czas - powiedział w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Czy relacja między Piotrem i Dorotą jest już ostatecznie zakończona? Na pytanie, czy na bazie relacji przyjacielskich będą próbować budować coś więcej, Piotr odpowiedział:

- Nie jestem kompetentną osobą, żeby mówić za nas oboje. Nie chcę się bawić we wróżkę. Raczej podjęliśmy ostateczną decyzję i nie wydaje mi się, żeby się cokolwiek zmieniło - podsumował.

Piotr o relacjach z Dorotą obecnie
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr o relacjach z Dorotą obecnie

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostępne są na Playerze. W serwisie można też oglądać australijską edycję eksperymentu. Jakie są różnice między programami? Sprawdźcie koniecznie!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości