Kamil ze "ŚOPW" zmienił zawód i buduje nowy związek. "Ktoś się pojawił"

Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" zmienił swoje życie po programie
Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" zmienił swoje życie po programie
Źródło: player.pl
Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" brał udział w 5. edycji show. Po pewnym czasie zmienił radykalnie swoje życie i postanowił spróbować nowych rzeczy. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o tym, co się teraz u niego dzieje. Wszystko wskazuje na to, że jego życie uczuciowe też nabrało rumieńców! Dowiedzcie się szczegółów.

Kamil nadal mieszka w Dębicy, swojej rodzinnej miejscowości. Widzowie poznali go, gdy spędzał sporo czasu w klubie bilardowym, w którym rozwijał swoje zdolności. Na co dzień pracował w sklepie z narzędziami, a wieczorami jeździł na motocyklu. Mężczyzna wyznał, że uwielbia swoją pracę, szczególnie kontakt z ludźmi i nie wyobraża sobie życia bez pasji. Jednak nawet te błogie chwile nie odciągały go od myśli, że chciałby się zakochać. Czy teraz czuje się szczęśliwy?

Kamil ze "ŚOPW" o zmianach w życiu. Co teraz robi?

Kalina Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zapytała Kamila o to, czy po zakończeniu programu w jego życiu nastąpiły jakieś radykalne zmiany. Mężczyzna szczerze opowiedział o tym, jak mu się teraz wiedzie.

- Tak, wszystko zmieniłem, ale przede wszystkim podejście do życia. "Nic nie muszę, wszystko mogę" - według tego powiedzenia żyję. Zawodowo również się wiele zmieniło. Przede wszystkim to ja zmieniłem nastawienie, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Bawię się pracą, doświadczam, uczę się, poznaję, buduję doświadczenie. Z zawodów: handlowiec, przedstawiciel handlowy zrezygnowałem. Poszedłem o krok dalej. Niedawno pomyślałem, że pójdę tam, gdzie jeszcze nigdy nie byłem. Poszedłem jako pracownik fizyczny na przysłowiową budowlankę, ponieważ wielu ludzi twierdzi, że to ciężka praca. Więc doświadczyłem przez miesiąc pracy fizycznej. Dokładniej pracowałem przy wykończeniach. Następnie, wybudowaliśmy dach na jednym z domów. Kolejne doświadczenie, inni ludzie, inne emocje. Obecnie jeżdżę tirem — powiedział w rozmowie z nami.

Kamil Węgrzyn lubi wyzwania. W międzyczasie zajmuje się również rynkami finansowymi. Mężczyzna szkoli się w myśleniu biznesowym. Ostatnio publikuje na Instagramie sporo postów motywacyjnych. Skąd u niego to zainteresowanie?

- Od lat jestem bardzo mocno zainteresowany rozwojem, głównie duchowym. Ostatni czas, to jest istna magia, do czego doszedłem. Obecnie jestem na etapie udziału w dwóch potężnych kursach dotyczących rozwoju, również wiążę z tym przyszłość. Morsuję, ponad 120 razy wchodziłem do wody w tym sezonie, byłem na Kasprowym Wierchu w spodenkach, niesamowite doświadczenia i znowu nowe znajomości oraz nowe plany na kolejne wypady. Powróciłem również do bilardu, troszkę bardziej skupiam się na treningach z myślą o lepszym wyniku w Mistrzostwach Polski w listopadzie - pochwalił się Kamil.

Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" o zmianach w swoim życiu
Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" o zmianach w swoim życiu
Źródło: Archiwum prywatne Kamil Węgrzyn

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil Węgrzyn poznał dziewczynę

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Uczestnik "ŚOPW" przyznał, że po udziale w programie spotkał się z dużym odzewem w sieci od zainteresowanych nim kobiet. Jednak nie umawiał się z osobami poznanymi w mediach społecznościowych. Spotkał kogoś w zupełnie innym miejscu. Jeśli chodzi o życie uczuciowe mężczyzny, to Kamil Węgrzyn woli jeszcze nie zapeszać i nie zdradzać tożsamości kobiety, z którą się spotyka. Potwierdził jednak, że ktoś zajmuje jego myśli.

- Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu, są to początki, więc zbyt wiele nie chcę zdradzać. Poznaliśmy się na jednym z eventów rozwojowych w Gdańsku pt. "Obudź się". Wtedy tak naprawdę zaczęła się nasza przygoda - wyjaśnił.

Trzymamy więc kciuki za tę znajomość!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości