Józef Pawłowski został ojcem. Małżonkom udało się utrzymać ciążę w tajemnicy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska zostali rodzicami

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska podzielili się z internautami radosną nowiną. Jakiś czas temu przywitali na świecie pierwsze dziecko.

Józef Pawłowski jest aktorem, któremu popularność przyniosły role w filmach "Jack Strong" oraz "Miasto 44". Widzowie stacji TVN mogli oglądać go w serialu "Diagnoza", w którym wcielał się w postać Rafała Krupnioka.

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska zostali rodzicami

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska pobrali się w 2019 roku. Para chroni swoją prywatność, toteż w mediach społecznościowych publikują najczęściej wpisy związane z pracą. Na tyle dobrze wychodzi im ukrywanie, że zdołali utrzymać ciążę w tajemnicy. Klaudia Szafrańska niedawno opublikowała zdjęcie, na którym trzyma w objęciach dziecko. Oznaczyła na nim swojego męża i napisała:

"No i tak śpiewam te kołysanki…".

Pod postem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami. My również gratulujemy rodzicom!

Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór"
Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Szafrańska - kariera

Klaudia Szafrańska jest polską wokalistką, współzałożycielką zespołu Xxanaxx, który zadebiutował w 2012 roku. Popularność przyniosła jej współpraca z raperem Quebonafide, z którym nagrała utwór "Candy". Klaudia Szafrańska dała się poznać szerszej publiczności kilka lat wcześniej - wzięła udział w drugiej edycji talent show "X Factor". Znalazła się w drużynie Tatiany Okupnik i choć od początku była dla widzów niekwestionowaną faworytką, ostatecznie nie zakwalifikowała się do odcinków na żywo.

Teraz Klaudia Szafrańska stawia na karierę solową. Kilka miesięcy temu swoją premierę miał singiel "Nucę to od lat", który nagrała wraz z Igą Krefft, występującą pod pseudonimem muzycznym "Ofelia".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości