Programy

Nowy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestników czeka niespodzianka

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia", czyli najpopularniejszy eksperyment telewizyjny powraca z nowym sezonem. Wiosną fanów programu czeka niespodzianka. W nowej odsłonie programu zobaczymy zmieniony skład ekspertów. Kto do nich dołączy?

Do ekipy ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znanej z poprzednich edycji dołącza nowa osoba. Wraz z Magdaleną Chorzewską i Bogusławem Pawłowskim uczestników dobierać będzie psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska. To ich decyzje otworzą nowy rozdział w życiu szóstki singli szukających miłości. Życie uczestników już nigdy nie będzie takie samo. Czy są na to gotowi? Czy otworzą się na miłość i zbudują szczęśliwy związek z całkiem nieznajomą osobą? O tym przekonamy się już niedługo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – nowy sezon od marca w TVN

Wiosną nowe pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. To już siódmy sezon eksperymentu społecznego "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kolejni poszukujący szczerego i trwałego uczucia single zgłosili się, żeby oddać swoją przyszłość w ręce specjalistów. To oni dobierają na podstawie badań i wywiadów trzech mężczyzn i trzy kobiety, które zdaniem psychologów, biorących udział w projekcie, mają szansę stworzyć udane i szczęśliwe małżeństwa.

Pary spotkają się dopiero w dniu ślubu. Przed urzędnikiem złożą przysięgi małżeńskie, a później odbędzie się huczne wesele. Następnego dnia młoda para wyruszy w podróż poślubną. Trzydziestodniowy eksperyment ma na celu zweryfikowanie, czy powstały w odważnych okolicznościach związek ma szansę przetrwać. Po miesiącu każda z par musi podjąć decyzję, czy są sobą nadal zainteresowani i chcą kontynuować małżeństwo, czy wolą się rozstać.

Program połączył wiele par, które doczekały się już nawet potomstwa. W szóstym sezonie byli to Aneta i Robert. Niedawno na świat przyszedł ich synek Mieszko.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – nowa ekspertka. Kim jest Karolina Tuchalska - Siermińska?

W nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zespół ekspertów zmieni się. Do Magdaleny Chorzewskiej i Bogusława Pawłowskiego dołącza Karolina Tuchalska-Siermińska. W kolejnym sezonie zabraknie Piotra Mosaka.

Karolina Tuchalska-Siermińska jest psycholożką, trenerką umiejętności psychospołecznych, fizjoterapeutką, autorką książek i pomocy rozwojowych, edukatorką i wykładowczynią. Jak pisze o sobie, swoją pasję, jaką jest poznawanie podstaw ludzkiego funkcjonowania, stara się połączyć z pracą zawodową – ukierunkowaną na realną pomoc innym.

Ekspertka skupia się na promowaniu takich zagadnień jak: dbałość o zdrowie psychiczne, samoakceptacja i poczucie wartości, efektywna komunikacja, budowanie zdrowych relacji z sobą i innymi ludźmi, motywacja do działania czy zmiana nawyków.

Edukatorka prowadzi profil na Instagramie @odnova.psycholog, gdzie stara się zwiększać świadomość społeczną i normalizować zagadnienia związane z dbałością o zdrowie psychiczne.

Psycholożka w życiu kieruje się dewizą, że "zawsze jest dobry czas by zacząć od nowa, a każdy kolejny dzień jest jak czysta karta, świeża i wolna od błędów".

Karolina Tuchalska-Siermińska prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci. Swoim życiem rodzinnym chwali się często na Instagramie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy i gdzie oglądać

"Ślub Od Pierwszego Wejrzenia" będzie można oglądać w każdy wtorek o 21. 35. Start nowego sezonu 1 marca.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

Zobacz także:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości