Kornelia ze "ŚOPW" zabrała głos w sprawie ciąży i ślubu kościelnego [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Kornelia Musiał i Marek Różański ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są już prawie rok razem. Widzów zachwyciło to, jak świetnie są dobrani. Czy parę dotknął już jakiś kryzys? Jaki jest sekret ich związku? Uczestniczka show w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, jakie mają plany przyszłość. Kobieta zdradziła też, co sądzi o komentarzach internautów, którzy doszukują się na jej zdjęciach ciążowego brzuszka.

Kornelia i Marek Różańscy świętowali niedawno swoje zaręczyny. Żartowali, że wszystko w ich życiu potoczyło się w zupełnie innej kolejności, niż to bywa tradycyjnie u par. Najpierw wzięli ślub cywilny, mieli wesele, a później zaręczyny. Teraz planują wziąć ślub kościelny i urządzić wesele po swojemu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o kłótniach z Markiem i domniemanej ciąży

Kalina Szymankiewicz, cozatydzien.tvn.pl: Jakie macie plany na pierwsze wspólne walentynki?

Kornelia Różańska: Walentynki w tym roku wypadają w tygodniu, więc pewnie przełożymy je sobie na weekend, wybierzemy się na obiad do restauracji i wspólnie spędzimy weekend, może w końcu uda się odpocząć.

Dajecie sobie dużo wsparcia, miłości i to było widać już w programie. Jednak w każdym związku zdarzają się kłótnie. Czy przeszliście już przez pierwsze kryzysy? Czego one dotyczyły, jak je przezwyciężyliście?

My się nie kłócimy, wiadomo są jakieś "fochy", tak naprawdę o bzdury, ale każdy z nas potem przemyśli, zastanowi się, porozmawiamy i wszystko gra dalej.

Jakiś czas temu opublikowałaś zdjęcie w przepięknej czerwonej sukience i tam pojawiły się komentarze internautów, którzy spekulują, że jesteś w ciąży. Jak podchodzisz do tego typu komentarzy, nie męczą cię takie wiadomości?

Jesteśmy osobami, które wystąpiły w programie telewizyjnym, ludzie nas oglądali, kibicowali, więc to zrozumiałe, że dopytują o nasze życie prywatne, to nie jest męczące, a zrozumiałe. Sama mam kontakt z fanami i jeśli ktoś do mnie pisze, to ja chętnie z nimi rozmawiam i staram się na bieżąco odpowiadać na wszystkie wiadomości.

Kornelia podkreśliła, że jeśli będzie chciała ogłosić jakąś ważną nowinę, na przykład ciążę, to fani dowiedzą się o tym od niej.

To są tematy prywatne, jeśli chcemy z kimś się podzielić jakąś informacją, to fani dowiedzą się w odpowiednim czasie
- zapewniła.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia o zaręczynach i drugim ślubie z Markiem

Czy zaręczyny zmieniły coś w waszym związku?

Zaręczyny to kolejny wspólny czas, który zapamiętamy na zawsze, a czy coś zmieniły w naszym życiu... nie, nawet już się przyzwyczaiłam do kolejnego pierścionka na palcu.

Zaczęliście już przygotowania do ślubu? Jak wyobrażacie sobie ten dzień? Macie jakieś szalone pomysły na to, jak i gdzie urządzić wesele?

Pierwszy ślub był w przyśpieszonym tempie i nie mogliśmy go zorganizować od a do z, dlatego do ślubu kościelnego będziemy się przygotowywać w spokojnym tempie, ma być nasz i tak jak sobie wymarzyliśmy. Pewnie, jak będziemy już zagłębieni w te tematy bardziej, to nowe pomysły same będą się nasuwać.

Fani komplementują twoją metamorfozę po zakończeniu programu. Czy planujesz zmienić swój image?

Ja przed programem, w trakcie i teraz jestem sobą, nie zmieniam swojego wyglądu diametralnie, a na przykład makijaż czy zmiana fryzury to normalna sprawa u każdej kobiety. Osoby z mojego otoczenia, które znają mnie od lat, cały czas powtarzają: w telewizji, w internecie i na żywo jesteś taka sama!

Marek i Kornelia ze "ŚOPW"
Marek i Kornelia ze "ŚOPW"
Źródło: Instagram @mrghosttv

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości