Krzysztof Żółtak napisał zaskakujące słowa. "Zmywając nieprawdziwe maski"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Magda i Krzysztof
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Magda i Krzysztof
Źródło: Player
Krzysztof Żółtak z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" napisał przejmujący wiersz, którym podzielił się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Jego wydźwięk jest dość smutny, a sam uczestnik miłosnego eksperymentu pisze w nim o "zmywaniu nieprawdziwych masek". Chodzi o jego małżeństwo z Magdaleną Białas?

Krzysztof Żółtak to uczestnik 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna został dopasowany do Magdaleny Białas, która została jego programową żoną. Parę dzieli osiem lat różnicy wieku, jednak nie jest to dla nich problemem. Od samego początku małżonkowie bowiem świetnie się dogadują, a ich relacja stale się rozwija.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Żółtak z "ŚOPW 9" napisał przejmujący wiersz

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z wypiekami na twarzy śledzą losy par z 9. edycji w mediach społecznościowych i doszukują się informacji, które mogłyby ich nakierować na to, które programowe związki przetrwały. Chociaż Krzysztof Żółtak i jego żona Magda Białas mają konta na Instagramie, nie publikują tam za często zdjęć.

Do tej pory małżonkowie nie naprowadzili też widzów na żaden z tropów, który mógłby zdradzać zakończenie ich wątku w programie. Chociaż fani są zgodni co do tego, że para została bardzo dobrze dopasowana, teraz mogą się nieco zmartwić. Krzysztof Żółtak opublikował bowiem wiersz swojego autorstwa, którego wydźwięk jest dosyć smutny. Mężczyzna podpisał go tytułem "Rzeka" i dodał do swojej fraszki nostalgiczne zdjęcie.

"Nad brzegiem rzeki stoję, Wsłuchany w jej szum. To rzeka życia, która płynie. A jej woda jest ciemna i głęboka. Jak tajemnice ludzkich dusz. Jej szum jak szept zaklętych słów. Które do mnie płyną i odkrywają prawdy. W nurcie ukazują się przeszłości losy. Stoję nad brzegiem i patrzę jak płynie. Zmywając nieprawdziwe maski" - czytamy.

Krzysztof Żółtak napisał fraszkę
Krzysztof Żółtak napisał fraszkę
Źródło: screen Instagram

Krzysztof Żółtak z "ŚOPW 9" powoli zakochuje się w swojej żonie

Krzysztof Żółtak ma 33 lata i pochodzi z Przemyśla. Mężczyzna był w jednym dłuższym związku, który trwał pięć lat i było to w czasie studiów. Niestety relacja pary nie przetrwała ze względu na różnice w planach na przyszłość. Teraz Krzysztof postanowił dać kolejną szansę miłości i w tym celu zgłosił się do programu. Ekspertki dopasowały go do Magdaleny Białas z Dębicy, która jest od niego o 8 lat młodsza.

Pierwsze spotkanie pary przebiegło jednak bardzo pozytywnie i świeżo upieczeni małżonkowie od razu znaleźli wspólny język. Nie obyło się też bez śmiechu. Potem para wyjechała w podróż poślubną do słonecznej Hiszpanii. Krzysztof i Magda zwiedzali okolice i spędzali czas na plaży. Mężczyzna nie ukrywał, że póki co jest zachwycony swoją programową żoną. Po powrocie do Polski małżonkowie spędzili czas z przyjaciółmi Krzysztofa. Niedługo później przyszedł też czas na pierwszą rozmowę z ekspertką.

Uczestnik miłosnego eksperymentu nie ukrywał, że świetnie dogaduje się z Magdą i pewnym momencie zdradził, że bardzo przywiązał się do programowej ukochanej. Podczas rozmowy przyznał, że powoli zaczyna się zakochiwać w swojej żonie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości