Magda ze "ŚOPW" o trudnych chwilach. Opowiedziała o chorobach

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Białas
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Białas
Źródło: Player
Magdalena Białas była uczestniczką dziewiątego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ekspertki połączyły ją z Krzysztofem Żółtakiem. I choć wydawało się, że ich związek przetrwa, prawda okazała się znacznie brutalniejsza. Bohaterka show nie ukrywa, że ma za sobą trudny czas. W najnowszym wpisie uchyla rąbka tajemnicy i wyznaje, jak sobie z nim poradziła.

Magdalena Białas i Krzysztof Żółtak stworzyli jedną z trzech par, których losy widzowie mogli śledzić przez kilka tygodni. Początkowo wydawało się, że sporo ich łączy. Oboje pasjonowali się astrologią i ezoteryką. Ich relacja rozwijała się na tyle prężnie, że padły nawet deklaracje o miłości. Mimo że podczas finałowego spotkania podjęli decyzję o pozostaniu w małżeństwie, niedługo po emisji ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Krzysztof Żółtak poinformował, że ich związek to już przeszłość.

Czytaj więcej: Krzysztof ze "ŚOPW" po finale zabrał głos w sprawie związku z Magdą. Duże zaskoczenie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Dalsze losy uczestników — co u nich słychać?

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
Kornelia i Marek o przeprowadzce. Gdzie stworzyli dom?
Kornelia i Marek o przeprowadzce. Gdzie stworzyli dom?
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o związku z Kingą. Jak wygląda ich relacja po finale?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o związku z Kingą. Jak wygląda ich relacja po finale?
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Białas o radzeniu sobie z problemami

Magdalena Białas pochodzi z Dębicy, obecnie pracuje jako interwent kryzysowy. Jej ogromną pasją jest psychologia i to właśnie w tej dziedzinie dąży do rozwoju i zostania terapeutką. Po zakończeniu emisji show uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stała się aktywna w sieci. Jej dalsze losy na tyle zainteresowały widzów, że instagramowy profil kobiety obserwuje ponad 45 tys. internautów. Nie zobaczymy tam jednak zbyt wielu prywatnych treści. Magdalena Białas wykorzystuje zdobytą rozpoznawalność do dzielenia się z ludźmi swoją pasją, jaką jest psychologia.

W najnowszym wpisie wyznała, co pomagało jej poradzić sobie z trudnymi wydarzeniami. Magdalena Białas uchyliła rąbka tajemnicy i przyznała, że w ostatnim czasie sporo chorowała, a na nastrój wpłynęło również zamieszanie wokół programu.

"Dziś temat Modelu ABC Ellisa, który należy do technik poznawczo-behawioralnych. Często jest mi przydatny w pracy gabinetowej. [...] Model działa podobnie jak kula śnieżna. Każdy element oddziałuje na siebie, ale pracując nad nimi, można odwrócić (całkiem lub po części) bieg myślenia, ukierunkować na odpowiednie tory (z zaangażowaniem z drugiej strony). Zazwyczaj największą pracę wykonujemy nad myślami/przekonaniami, co przekłada się na odczuwanie. Pamiętajmy, że uczucia zależą od sytuacji, ALE także od sposobu ich INTERPRETACJI" - napisała i dodała:

Prywatnie? Bardzo mi to pomogło w porządkowaniu swoich myśli, ciągłych chorób w czasie i zaraz po emisji programu. Czekam na Wasze próby doświadczania modelu!

Korzystanie czasem z podobnych psychologicznych porad?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Białas i Krzysztof Żółtak — losy w programie

Wzięcie udziału w tym eksperymentalnym show wymaga od bohaterów sporej odwagi. Mimo to zanim staną na ślubnym kobiercu i zobaczą, u boku kogo spędzą kolejne tygodnie, towarzyszy im niemały stres. Tak było również w przypadku tej pary. Magdalena Białas i Krzysztof Żółtek uspokoili się, gdy poznali drugą połówkę. Oboje nie wyglądali wówczas na rozczarowanych!

Już po pierwszej rozmowie odkryli, że łączą ich wspólne pasje — oboje fascynują się ezoteryką, a wszelkiej maści kamienie i wahadełka nie są im obce. To pozwoliło im przełamać pierwsze lody i zbudować podwaliny pod trwałą relację. Podróż poślubna dla obojga okazała się jednak wyzwaniem. Na światło dzienne wyszły pierwsze problemy zdrowotne, z którymi mierzy się mężczyzna. Magdalena Białas zauważyła również, że mężczyzna szybko się denerwuje, a za kierownicą nie czuje się zbyt pewnie.

Gdy wrócili do Polski, właściwie się nie rozstawali. Spędzali ze sobą każdą wolną chwilę, nawet jeśli wymagało niekiedy sporych poświęceń. Pierwszy sporym zgrzytem zakończył się jeden z pomysłów mężczyzny. Bez wcześniejszego uprzedzenia posadził za kierownicą świeżo upieczoną żonę, która nie jeździ samochodem. To nie przypadło kobiecie do gustu i pogłębiło powoli wychodzące na jaw problemy.

Pod koniec eksperymentu Magdalena Białas zmagała się ze sporym kryzysem. Źle znosiła obecność kamer i nie ukrywała, że zbliżająca się zaledwie chwilowa rozłąka z mężem będzie jej na rękę. Kiepski nastrój bohaterki wpłynął również na mężczyznę, który ostatecznie zdecydował się zostać z żoną.

Choć oboje podjęli decyzję o pozostaniu w małżeństwie, szybko dowiedzieliśmy się, że związek nie przetrwał próby czasu. Krzysztof Żółtak opublikował oświadczenie, w którym wyjaśnił sytuację i przyznał, że nie będzie tego komentował. Magdalena Białas powstrzymała się od głosu, przerywając milczenie jedynie w komentarzach, kiedy to sugerowano, że ich rozstanie to jedynie fikcja. Oboje poszli już w swoją stronę i zapewne czekają na rozwód.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości