U Marcina ze "ŚOPW" zaszły ogromne zmiany. "Jeszcze rok temu byłem bardzo załamany"

Marcin Wichrowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marcin Wichrowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram @marcin.wichrowski
Marcin Wichrowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumował 2022 rok. Mężczyzna przeszedł życiową rewolucję. Wiele przemyślał i zdradził, co się u niego zmieniło. Uczestnik show pokazał zdjęcia z ukochanymi osobami. Mówi o trzech miłościach...

Marcin Wichrowski był bohaterem 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie jego żoną została Agnieszka Antosik. Kobieta założyła rodzinę i spełnia się zawodowo. Marcin nie pochwalił się jeszcze swoją drugą połówką, ale jest dumny z innych osiągnięć.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Wichrowski ma za sobą ciężki czas

Marcin Wichrowski w maju 2022 opowiadał o swoim życiu w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl. Wyjaśnił wtedy, że w odcinku specjalnym "ŚOPW" zaprezentował się z kobietą, która nie była jednak jego nową partnerką.

- Jest to moja wieloletnia koleżanka. Lubimy swoje towarzystwo, zawsze z humorem spędzamy czas, a na parkiecie czujemy się jak ryby w wodzie. Zawsze robimy show na wspólnych imprezach. Żadna bliskość nas nie łączy, znamy się zbyt długo, żeby mogło się to zmienić - stwierdził.

Mężczyzna skupił się na rozwijaniu swoich pasji. Niestety odczuł, że czegoś mu brakuje. Dodatkowo stracił pracę, co pozbawiło go chęci do życia.

Ten rok 2022 był dla mnie zupełnie inny, wyjątkowy i wiele zmienił w moim życiu. Od dawna czekałem na jakiś zmiany, męczyła mnie ciągła stagnacja i nuda, przepleciona pandemią. Zmiany wiele odwróciły w życiu na dobre! Tak, dzisiaj mogę powiedzieć, że na dobre, bo jeszcze rok temu byłem bardzo załamany, chociażby utratą pracy i brakiem chęci do życia...
- wyznał na Instagramie.

Marcin Wichrowski o zmianach w życiu. Co u niego słychać?

Jednak Marcin otrzymał szansę i znakomicie ją wykorzystał. Docenił to, co ma. Powiedział o trzech miłościach.

"Największym darem od losu, jest moja kochana siostrzenica Maja, dla której sens życia nabrał innego wymiaru. Każdy sklep to tylko drobiazgi dla niej, o czymś to świadczy. Druga miłość to pasja florystyczna i możliwości udziału w EuropaCup Katowice, Święto Róży w Kutnie [...]" - pochwalił się Marcin.

Trzecią miłością okazała się nowa praca.

"Zupełnie inna niż branża hotelowa, która była za mną od wielu lat. Nowy zawód to nowe możliwości, rozwój osobisty i wdzięczność, że ktoś w końcu zauważa moje zdolności" - opowiedział obserwatorom.

Kolejna, ale równie ważna wartość, to nowi znajomi, przyjaciele, których nie sposób wymienić... Dziękuję, że jesteście ci nowi i ci, których kocham sercem od dawna
- podsumował.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @marcin.wichrowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości