Marta ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę. Iza całkowicie ją odmieniła

Marta Milkiewicz przeszła metamorfozę
Marta Milkiewicz przeszła metamorfozę
Źródło: player.pl
Marta Milkiewicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę. Uczestniczka show zachwyciła fanów nową fryzurą. Stylizację wykonała Izabela Juszczak - bohaterka tego samego eksperymentu. Zobaczcie, jak przemieniła Martę.

Marta Milkiewicz motywuje swoich obserwatorów do życiowych zmian. Sama również przechodzi metamorfozę. Wszystko zaczęło się od diety ketogenicznej, której jest miłośniczką. Kobieta ćwiczy też na siłowni pod okiem trenera personalnego i morsuje. Dzięki tym wszystkim składnikom zadbała o rewelacyjną figurę. Teraz czas na kolejną zmianę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Milkiewicz przeszła metamorfozę u Izy ze "ŚOPW"

Marta odwiedziła salon Izy Juszczak, uczestniczki 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta prowadzi salon fryzjerski w Bytomiu. To nie pierwszy raz, gdy Iza przyczynia się do metamorfozy uczestników show. Przyjeżdżają do niej inne kobiety znane z programu, panowie też korzystają z jej usług.

Niedawno Iza odmieniła Katarzynę Zięciak z 6. edycji.

A jak Wam się podoba metamorfoza Marty? Kobieta odświeżyła swój look. Ma teraz grzywkę i nieco inny kolor włosów.

Marta Milkiewicz przeszła metamorfozę u Izy ze "ŚOPW"
Marta Milkiewicz przeszła metamorfozę u Izy ze "ŚOPW"
Źródło: Instagram @martamilkiewicz
Nowa fryzura Marty ze "ŚOPW"
Nowa fryzura Marty ze "ŚOPW"
Źródło: Instagram @studio_fryzjerskie_izabela

Marta ze "ŚOPW" o swojej przemianie. "Pracuję nad pewnością siebie"

Jakiś czas temu zapytaliśmy Martę, jakie ma plany na 2023 rok. Uczestniczka nie pochwaliła się nowym partnerem. Teraz skupia się na własnych potrzebach.

- Miniony rok był cennym doświadczeniem. Ze wszystkiego wyciągam lekcję i myślę, że wszystko wydarza się po coś... W nowym roku nie zwalniam tempa, mam kilka postanowień. Na pewno nadal będę ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, dbać o swój rozwój duchowy i osobisty, poszerzać fachowo swoje zainteresowania w kierunku dietetyki oraz diety ketogenicznej - zdradziła.

Marta nie odpuszcza. Zmienia się nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim nabiera pewności siebie. Aktywność w mediach społecznościowych i dzielenie się doświadczeniami z fanami dodatkowo ją nakręca.

- Jestem dość krytyczna w stosunku do siebie i zawsze staram się wymagać od siebie wiele. Pracuję też nad swoją pewnością siebie. Gdy nic nie robię, nie uczę się nowych rzeczy, nie rozwijam, czuję, że się cofam. Wiadomo, że ideałów nie ma, ale zawsze warto się starać stawać się lepszą wersją siebie - wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości