Programy

Marta ze "ŚOPW" dogryzła mężowi zdjęciem. Maciej nie pozostał jej dłużny

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
"Ślub od pierwszego wejrzenia", Marta Podbioł, Maciej Mikołajczak

Finał 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo uczestnicy staną przed ostatecznym wyborem: małżeństwo czy rozwód. Tymczasem w relacji Marty i Macieja od początku nie było za dobrze. Zachowanie uczestników "ŚOPW" w sieci potwierdza, że z tej mąki chleba już nie będzie?

Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak tworzą jedną z par dopasowaną przez ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy od początku nie przypadli sobie do gustu, a im dalej w las, tym pomiędzy świeżo upieczonymi małżonkami atmosfera gęstniała. Maciej wystosował kilka nieprzychylnych słów pod adresem współmałżonki, co zdecydowanie jej się nie spodobało. W ostatnim odcinku para postawiła na szczerą rozmowę przed telewizorem, podczas której oboje upewnili się, że ich wspólna droga niedługo dobiegnie końca.

Co wydarzyło się u pozostałych dwóch par? Tego dowiecie się na cozatydzien.tvn.pl!

Dalsza część artykułu pod wideo.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta dogryza Maciejowi, a ten nie pozostaje dłużny

Większość uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" decyduje się rozpocząć wzmożoną aktywność w mediach społecznościowych. Dzięki temu mogą być w stałym kontakcie z żądnymi pozaprogramowych smaczków fanami, ale również mają możliwość wykorzystania rozpoznawalności do własnych, często finansowych interesów.

Marta Podbioł jest aktywna w mediach społecznościowych od pierwszych chwil po emisji show. To tam widzowie mogli zobaczyć, jaką metamorfozę przeszła, a także dowiedzieli się, co sądzi o przykrych słowach, które padły z ust Macieja. Bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w niedzielne popołudnie opublikowała zdjęcie, które zwróciło uwagę internautów. Na jej relacji na instagramowym profilu fani mogli zobaczyć fotografię kota z dość dwuznacznym dopiskiem.

"To uczucie, kiedy ktoś patrzy na ciebie z miłością mimo tego, że nie masz 170 cm i nie jesteś umalowana ;)" - napisała Marta.

Kobieta jednoznacznie nawiązała do programowego partnera, który nie ukrywał, że świeżo upieczona żona nie jest dla niego atrakcyjna.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł zaczepia Macieja Mikołajczyka? Źródło: Instagram @martapodbiol1

Maciej nie pozostał dłużny i postanowił odpowiedzieć na zaczepkę Marty. Był to filmik rozbawionego człowieka, a u góry znalazł się krótki komentarz:

"Kiedy przeglądasz stories i jest tylko ten jeden kot...".

Co miał na myśli bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Trudno powiedzieć, ale z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że odniósł się do wpisu programowej żony.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej Mikołajczak odpowiada na zdjęcie Marty Podbioł Źródło: Instagram @erdol_trucker_disco

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta i Maciej podejmują decyzją o dalszych losach

Mimo tego, że pomiędzy Martą i Maciejem nie układało się najlepiej, kobieta postanowiła dać relacji szansę i przyjechała do Szczecina. To tam para postanowiła nie czekać do końca eksperymentu. Podczas szczerej rozmowy doszli do wniosku, że mogą kontynuować relację, ale jedynie na stopie koleżeńskiej. Temat zagaił Maciek, ale żona przyznała mu rację.

"Myślę, że mam podobne przemyślenia jak twoje. Mówiłeś przy rozmowie z ekspertką i myślę, że miałeś sporo racji. Bardziej w koleżeństwo to wybiega" - przyznała Marta.

"No ja też tak myślę. Bez oszukiwania się, nie iskrzy... chyba że pod względem rozmów i różnicy zdań. Czarować się specjalnie i udawać, myślę, że nie ma sensu [...]. Nie ma tak zwanej przysłowiowej chemii" - dodał Maciej.

Więcej o "Ślubie od pierwszego wejrzenia" przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości