Marta i Maciej ze "ŚOPW" podjęli decyzję. Zostaną w małżeństwie?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

W 11. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 8" Marta jest z wizytą u Maćka w Szczecinie. Justyna zabiera Przemka na spacer, a Patryk wreszcie doczeka się przyjazdu Marty.

Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Podbioł, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz to wszyscy uczestnicy 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W 11. odcinku programu zobaczyliśmy, jak radzą sobie w małżeństwie. Sprawdźcie, co się wydarzyło.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

Między Martą Podbioł i Maciejem Mikołajczakiem od początku nie układało się najlepiej. Kobietę bardzo bolały uwagi męża dotyczące jej wyglądu czy zachowania. Postanowiła jednak, że pojedzie do Szczecina. Jak się okazało, para postanowiła nie czekać do końca eksperymentu, tylko od razu podjąć decyzję związaną z dalszą przyszłością ich małżeństwa. Podczas szczerej rozmowy doszli do wniosku, że mogą kontynuować relację, ale jedynie na stopie koleżeńskiej. Temat zagaił Maciek, ale żona przyznała mu rację.

"Myślę, że mam podobne przemyślenia jak twoje. Mówiłeś przy rozmowie z ekspertką i myślę, że miałeś sporo racji. Bardziej w koleżeństwo to wybiega" - przyznała Marta.

"No ja też tak myślę. Bez oszukiwania się, nie iskrzy... chyba że pod względem rozmów i różnicy zdań. Czarować się specjalnie i udawać, myślę, że nie ma sensu [...]. Nie ma tak zwanej przysłowiowej chemii" - dodał Maciej.

Marta wróciła do siebie, ale do końca eksperymentu zostało jeszcze kilka odcinków. Czy między małżonkami zrodzi się jednak uczucie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński tworzą wybuchową parę. Najwięcej emocji w widzach wzbudza zachowanie Justyny. Ostatnio oświadczyła np. że pragnie samca alfa. Później musiała wybierać między potrzebami męża, który chciał pozwiedzać Warszawę a psa, który cierpi na lęk separacyjny.

Jak się okazało para myśli o związku na odległość. Początkowo kobieta deklarowała też chęć przeprowadzenia się do męża, to jak się później okazało, przez wzgląd na jej pracę woli ona lawirować między Warszawą a Poznaniem.

"Póki co nie muszę jeździć w trasy, bo w Poznaniu nie jestem w stanie zarobić tyle, co tutaj. Warszawa jest takim miejscem, więc mogę sobie odłożyć np. na mieszkanie, możemy wtedy większe kupić. Tutaj są większe możliwości" - wyjaśniła przed kamerami Justyna.

Justyna zaproponowała, że będzie dojeżdżać do swojego męża w tygodniu, a on miałby przyjeżdżać do niej w weekendy. Magdalena Chorzewska, która odwiedziła parę, stwierdziła, że to absurd.

"Czyli w tygodniu chcesz się widywać i jeździć do Poznania, ale nie możesz pojechać od poniedziałku do piątku do Poznania i tam sobie tworzyć, a weekendy jeździć na te swoje targi, tylko wymyśliłaś, że będziesz tutaj mieszkać, a wy będziecie sobie jeździć" - zauważyła ekspertka.

"Ja nie lubię być w trasie…" - odpowiedziała Justyna.

"Ale i tak będziesz w trasie" - komentowała ekspertka

"Tak, ale będę do niego w trasie, a nie z całą firmą "- wyjaśniła uczestniczka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński Źródło: Player
"ŚOPW". Co zmieniło się w życiu Kamila. Czy z kimś się spotyka?
"ŚOPW". Co zmieniło się w życiu Kamila. Czy z kimś się spotyka? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko

Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko to para, która rokuje bardzo dobrze. Patryk musiał już opuścić Martę i wrócić do rodzinnej miejscowości. Wraz ze szwagrem szybko przygotował mieszkanie na przyjazd żony. Wreszcie doczekał się tego dnia.

"Zatęskniłam, ale nie sądziłam, że tak bardzo, jak go nie zobaczyłam. To jeszcze bardziej nabrało mocy, kiedy go zobaczyłam, rzeczywiście poczułam, że cieszę się, że go widzę" - przyznała przed kamerami Marta.

Patryk zrobił co w jego mocy, aby żona czuła się u niego jak u siebie. Zaraz po przyjeździe z wizytą wpadła rodzina Partyka. Następnego dnia nadszedł dzień długo wyczekiwanych odwiedzin u teściów Marty. Kobieta została bardzo ciepło przyjęta przez rodzinę Patryka.

"Ja myślę, że pasują do siebie. Opatrznościowo dobrze się to wszystko poukładało" - stwierdziła mama Patryka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości