Marta Podbioł ze "ŚOPW" pokazała się w nowej odsłonie. Zaszalała u fryzjera

Marta Podbioł
Marta Podbioł pokazała efekty metamorfozy
Źródło: player.pl
Marta Podbioł z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała niedawno swoich obserwatorów, że nadszedł czas na zmiany. Pokazała przy tym, że zasiadła na fotelu fryzjerskim i nie zawahała się nad zmianą. Cięcie na prosto i intensywny kolor całkowicie ją odmieniły. Zobaczcie sami.

Marta Podbioł w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" została sparowana z Maciejem Mikołajczakiem. Para szybko jednak zauważyła, że ma trudności w znalezieniu wspólnego języka. Zgodnie z przewidywaniami wszystkich, szybko zadecydowała o rozstaniu i budowaniu szczęścia poza małżeństwem. Widzowie miłosnego show wciąż trzymają kciuki za bohaterkę i życzą jej znalezienia prawdziwej miłości.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marta Malikowska o córce i żałobie
Marta Malikowska w poruszającej rozmowie. Wyznała co czuje niemal rok po śmierci Jacka "Budynia" Szymkiewicza

Marta Podbioł pokazała efekty metamorfozy

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to dla wielu osób nie tylko okazja do znalezienia prawdziwej miłości, ale również drabina do sławy. Marta Podbioł na swoim instagramowym profilu zgromadziła ponad 55 tysięcy widzów, którzy niecierpliwie wyczekują kolejnych wzmianek dotyczących jej życia, prywatności i oczywiście - miłości. Niedawno w jednym z InstaStories uczestniczka programu pokazała, że zamierza nieco odmienić swój wygląd. Po blond włosach znanych nam z miłosnego show nie ma już śladu. Zdecydowała się też na proste ciecie, które optycznie zwiększyło objętość fryzury. Zobaczcie sami.

Marta Podbioł
Marta Podbioł pokazała metamorfozę fryzury
Marta Podbioł
Źródło: Instagram
Marta Podbioł
Marta Podbioł zdecydowała się na zmianę fryzury
Marta Podbioł
Źródło: Instagram

To jednak nie była pierwsza metamorfoza Marty Podbioł po programie. Uczestniczka już kilka tygodni po zakończeniu emisji show postawiła na kilka zmian.

"Sama jestem w szoku, patrząc w lustro!" - powiedziała po opublikowaniu początkowych fotografii w nowym kolorze włosów.

Niedługo później zwróciła się do Internautów, którzy nie kryli podziwu i zadowolenia.

"W ogóle, muszę wam powiedzieć jedno — DZIĘKUJĘ. Dostaję bardzo dużo miłych wiadomości i komentarzy ze słowami wsparcia. Tyle komplementów przeczytałam, że muszę uważać, żeby sodówka nie zalała mi laptopa. Przez ostatnie tygodnie wy jako obcy mi ludzie, okazaliście mi tyle życzliwości i wsparcia, że daje mi to siłę, żeby mierzyć się z hejtem. A każdej kobietce, której jeszcze nikt tego dziś nie powiedział — jesteś piękna, zjawiskowa, wyjątkowa w makijażu czy BEZ!" - napisała na Instagramie.

Marta Podbioł o związkach. Chodzi na randki?

Marta Podbioł na kilka miesięcy niemal całkowicie zawiesiła swoją obecność w mediach społecznościowych. Tym bardziej, sesja pytań i odpowiedzi, którą zorganizowała, wzbudziła w internautach wiele emocji. Wśród zagadnień dotyczących pracy, rodziny i opieki nad synkiem nie zabrakło też ciekawostek odnoszących się do jej związków i randek.

"Masz kogoś?" - zapytał jeden z internautów.

"Oczywiście, że nie i tak już zostanie" - odpowiedziała konkretnie Marta Podbioł.

To jednak nie oznacza, że Marta Podbioł całkowicie zrezygnowała z poszukiwania miłości.

"Randkujesz?" - czytamy w kolejnym zagadnieniu.

"Tak. Ostatnio trafiłam na introwertyka, który odpowiadał półsłówkami. Ja gadałam jeszcze więcej, bo nie lubię krępującej ciszy na pierwszych randkach. Generalnie to była męczarnia dla mnie" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości