Marta ze "ŚOPW" wie, jak zaskoczyć mężczyznę. Wykorzystała afrodyzjak

Marta ze "ŚOPW" podzieliła się przepisem na afrodyzjak
Marta ze "ŚOPW" podzieliła się przepisem na afrodyzjak
Źródło: player.pl
Marta Milkiewicz to nowa uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zaskoczyła pewnym patentem, który spodoba się również kobietom. Marta zaproponowała wykonanie pewnego dania z użyciem znanego afrodyzjaku.

Marta Milkiewicz ma 38 lat i pochodzi z Międzybrodzia Bialskiego w województwie śląskim niedaleko miejscowości Bielsko-Biała. Po powrocie z Holandii zamieszkała razem z babcią oraz kuzynką. Pracuje w Bielsku-Białej jako osoba zarządzająca biurem. Kobieta przeprowadziła się do nowego mieszkania po to, aby przygotować miejsce, w którym mogłaby zacząć nowe życie z mężem u boku.

czt_ŚOPW_agnieszka zraniona_
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta ze "ŚOPW" zdradziła przepis na romantyczne danie

Marta lubi gotować. Zna się na stosowaniu diety ketogenicznej. Pokazała obserwatorom na Instagramie, co mogą zrobić w kuchni, aby uszczęśliwić swoich partnerów, których chcą wyjątkowo potraktować.

"Chcesz go zaskoczyć, a nie masz pomysłu jak? Przygotuj express danie z afrodyzjakiem w 10 minut" - zaproponowała fanom.

Przepis, który znajdziecie poniżej można szybko i łatwo wykonać. A głównym składnikiem są krewetki. Owoce morza uważane są za naturalne afrodyzjaki, które pobudzają zmysły.

Marta Milka ze "ŚOPW" zdradziła, jak zaskoczyć mężczyznę
Marta Milka ze "ŚOPW" zdradziła, jak zaskoczyć mężczyznę
Źródło: Instagram @martamilka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo Marty i Patryka

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Marta i Patryk od razu przypadli sobie do gustu. Choć oboje byli niezwykle powściągliwi w okazywaniu uczuć i ostrożnie wypowiadali się o sobie nawzajem, to nie mogli ukryć tego, że na swój widok odetchnęli z ulgą. Są w swoim "typie". Widzowie show będą teraz obserwować ich podróż poślubną. Już niedługo dowiemy się, czy małżeństwo wybrane przez ekspertów faktycznie ma ze sobą wiele wspólnego i dogada się poza kamerami.

Patryk urzekł swoją żonę dobrym sercem i pięknym bukietem kwiatów, który wręczył jej podczas wesela. "Za to, że nie uciekłaś" - odparł. Marta była przeszczęśliwa. Rodziny młodej pary również przypadły sobie do gustu.

"Dopasowali się. Mamy podobne wartości, charaktery. Jak wszyscy są zadowoleni, to dla mnie to też jest ważne" - dodał pan młody.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości