Marta ze "ŚOPW" zaskoczyła fanów. Nowe zdjęcie wymagało nie lada odwagi

Autor:
Dominika
Kowalewska

Marta Milkiewicz jest bohaterką 8. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć jeszcze nie wiadomo, jak zakończy się jej małżeństwo z Patrykiem, widzowie pilnie śledzą media społecznościowe uczestniczki z nadzieją, że uchyli rąbka tajemnicy. Tymczasem Marta wykorzystuje zainteresowanie, by propagować aktywności fizyczne. Tym razem zdradziła, że lubi morsować!

Bohaterowie, którzy decydują się wziąć udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", muszą być przygotowani nie tylko na trudy związane z samym poślubieniem nieznajomej osoby. Od pierwszych minut od emisji odcinka premierowego widzowie z ciekawością szukają uczestników w sieci. Toteż większość z nich decyduje się skrupulatnie prowadzić media społecznościowe, by nie tylko być w stałym kontakcie z fanami, ale również po to, by dbać o poziom rozpoznawalności, który przez niektórych wykorzystywany jest później w celach zarobkowych. Popularność nie należy jednak do łatwych orzechów do zgryzienia.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta wraca do morsowania

Marta Milkiewicz to bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która za pośrednictwem instagramowego profilu dzieli się swoją codziennością. Od jakiegoś czasu kobieta często porusza temat diety, ćwiczeń i zdrowego stylu życia. W jednym ze wpisów poinformowała, że zamierza spełnić marzenia i spróbować sił w sporcie siłowym! Rozpoczęła pracę nad sylwetką, a efektami metamorfozy dzieli się z internautami.

Teraz Marta zdradziła, że niedawno wróciła do aktywności, która sprawia jej niemałą przyjemność. Od dwóch sezonów uczestniczka "ŚOPW" morsuje!

"Zrobiłam to. Sezon na morsowanie został rozpoczęty. Choć znów nie było łatwo się przełamać, to endorfiny, jakie uwolniły się w lodowatej wodzie, zrekompensowały wszystkie wewnętrzne blokady i sprawiły, że chcę więcej" - rozpoczęła wpis.

Marta nie ukrywa, że od zawsze należała do osób, którym było nieustannie zimno. To nie powstrzymało jej jednak przed wejściem do lodowatej wody.

"Morsowanie to odkrycie, które pokochałam kultywować od dwóch sezonów. Ten wyjątkowy rytuał daje nie tylko niezwykłe doznania, ale i doskonale podnosi odporność i zwiększa tolerancję na odczuwanie zimna. Zawsze byłam ogromnym zmarzluchem i przerażała mnie sama myśl o takich akcjach, jednak po raz kolejny okazało się, że warto wychodzić ze strefy własnego komfortu... Wczesna jesień to dobry moment, aby przyzwyczajać swój organizm do kulminacyjnego, lodowego finału" - napisała.

Na koniec uczestniczka dodała, że służy radą i pomocą wszystkim tym, którzy marzą o kąpieli w lodowatej wodzie.

Czy Marta stanie się fit influencerką? Niedawno uczestniczka "ŚOPW" zachwalała zbawienny wpływ diety ketogenicznej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo Marty i Patryka

Kiedy Marta i Patryk spojrzeli na siebie po raz pierwszy, od razu wpadli sobie w oko. Spotkanie na ślubnym kobiercu to jeden z najciekawszych momentów programu. To wtedy widzowie dowiadują się, w jaki sposób uczestnicy zostali sparowani oraz czy wybór ekspertów usatysfakcjonował również samych zainteresowanych. W tym przypadku wszyscy mogli odetchnąć z ulgą.

Patryk już w trakcie wesela zaczął zdobywać serce świeżo upieczonej żony. Przygotował dla niej niespodziankę! Oczarował Martę nie tylko dobrym sercem, także pięknym bukietem kwiatów, który wręczył jej podczas wesela. "Za to, że nie uciekłaś" - odparł. Marta nie próbowała kryć radości. Rodziny pary młodej również przypadły sobie do gustu, a o małżonkach wypowiadali się w samych superlatywach.

"Dopasowali się. Mamy podobne wartości, charaktery. Jak wszyscy są zadowoleni, to dla mnie to też jest ważne" - dodał pan młody.

Więcej o "Ślubie od pierwszego wejrzenia" przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości