Paweł Olejnik ze "ŚOPW" zaręczył się! Kim jest jego wybranka?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł Olejnik zaręczył się z kuzynką Kasi
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł Olejnik zaręczył się z kuzynką Kasi
Źródło: Player
Paweł Olejnik był bohaterem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jego małżeństwo z Kasią Zięciak wzbudzało wiele emocji w widzach TVN-u. Para wydawała się idealnie dobrana, ale ostatecznie postanowili zakończyć relację. Paweł zaskoczył wszystkich informacją, że znalazł nową miłość, która była bliżej niż się spodziewał.

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo spodobali się sobie podczas ślubu, jednak później, zamiast zbliżać się do siebie, dystans między nimi się powiększał. Ostatecznie postanowili się rozstać, a Paweł znalazł pocieszenie w ramionach kuzynki Kasi. Właśnie ogłosił zaręczyny z ukochaną.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł Olejnik związał się z kuzynką programowej żony

Paweł Olejnik zgłosił się do 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i został dopasowany do Katarzyny Zięciak. Para podczas ślubnego przyjęcia przypadła sobie do gustu. Niestety, tuż po weselu żona zaczęła oddalać się od mężczyzny.

"Była całkiem inną osobą podczas ślubu. Miałem wrażenie, jakby była na jakichś lekach wspomagających. Uśmiechnięta, zadowolona, wszędzie jej było pełno, taka rozentuzjazmowana, a później taka ponura. Siedziała zamyślona, sama nie wiedziała, co jest grane" - mówił uczestnik w programie.

Mimo to małżonkowie zdecydowali, że pozostaną w małżeństwie. Kilka miesięcy po zakończeniu emisji programu poinformowali, że są już po rozwodzie. Zarówno Paweł Olejnik, jak i Katarzyna Zięciak zadeklarowali, że są szczęśliwi.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł Olejnik zaręczony!

W odcinku specjalnym po zakończeniu 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Paweł ujawnił, że spotyka się z kuzynką Kasi - Klaudią. Programowa żona zapewniła, że sama poznała ich ze sobą podczas wesela i życzy parze jak najlepiej. Powiedziała też, że zakochani nie utrzymują z nią kontaktu.

W czerwcu tego roku Paweł i Klaudia świętowali rocznicę związku. Z tej okazji uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją ukochaną, na którym widać jej twarz.

"Czas szybko leci niczym małżeństwa uczestników #śopw i tak z Klaudią obchodzimy pierwszą rocznicę związku. Cóż mogę poradzić tym, którzy jeszcze nie znaleźli drugiej połówki. Zdecydowanie łatwiej buduje się związek bez codziennych storiesów z porannej kawy" – napisał Paweł na Instagramie.

Uczestnik "ŚOPW" zniknął na chwilę z mediów społecznościowych, ale wrócił z wielką nowiną. Paweł Olejnik dodał na Instagram zdjęcia pierścionka zaręczynowego, czekoladek, kwiatów.

"Pewnie wiele osób się zastanawia, dlaczego zniknąłem z socjal mediów? Jak dobrze wiecie, chciałem znaleźć swoją drugą połowę, z którą będę szczęśliwy i założę szczęśliwą. Powierzyłem to zadanie ekspertom, jednak z wybraną partnerką nie umiałem nawiązać dłuższej znajomości, co skutkowało szybką decyzją o rozwodzie. Okazało się jednak, że na ślubie była moja obecna partnerka, na którą początkowo nie zwróciłem uwagi (wiadomo ślub kamery...)" - napisał Paweł Olejnik.

Uczestnik "ŚOPW" potwierdził też zaręczyny z ukochaną.

"Na ślubie jednym z gości mojej wtedy żony była jej kuzynka i to właśnie z nią zacząłem się i tak właśnie poznałem swoją a od dzisiaj narzeczoną. Tak narzeczona, bo właśnie w ten dzień 6 grudnia powiedziała tak" - wyjaśnił uczestnik.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości