Gwiazdy

Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" w świątecznym teledysku. Zaśpiewały wyjątkową kolędę

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński i inne gwiazdy "Dzień Dobry TVN" nagrali kolędę

Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" zaśpiewały wspólnie nową wersję kolędy, którą lata temu stworzyła Agnieszka Jastrzębska. Prowadzący, reporterzy oraz kucharze połączyli siły i wspólnie nagrali wzruszający teledysk, który sprawi, że każdy poczuje magię nadchodzących świąt.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku, do którego większość ludzi przygotowuje się z wyprzedzeniem. Już na początku grudnia wszystkich ogarnia przedświąteczny szał zakupowy, w naszych domach pojawiają się choinki, a w radiu pojawiają się klimatyczne piosenki. Święta to też moment, w którym wiele rodzin wspólnie podejmuje się śpiewania kolęd. Tę tradycję podtrzymały także gwiazdy "Dzień Dobry TVN"

Kolęda DDTVN
Kolęda DDTVN Źródło: Dzień Dobry TVN

Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" zaśpiewały wspólnie kolędę

Wyjątkową kolędę TVN przygotowywali wszyscy prowadzący program śniadaniowy. Gospodarze "Dzień Dobry TVN" zaśpiewali wspólnymi siłami odświeżoną wersję piosenki Agnieszki Jastrzębskiej, która ponad 10 lat temu rozgrzewała widzów stacji w zimowe poranki. Teraz utwór, zgodnie z coroczną tradycją, doczekał się kolejnej, niezwykłej interpretacji.

W nowej wersji TVN-owej kolędy możemy usłyszeć dwa nowe głosy, które od niedawna dołączyły do rodziny "Dzień Dobry TVN" - mowa oczywiście o Małgorzacie Rozenek-Majdan i Krzysztofie Skórzyńskim, którzy zadebiutowali w programie na jesieni tego roku. Para od razu skradła serca widzów i na dobre zadomowiła się w studiu przy ulicy Marszałkowskiej.

Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" wystąpiły w świątecznym teledysku

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to jednak niejedyne gwiazdy "Dzień Dobry TVN", które zaangażowały się w ten projekt. Stacja wypuściła bowiem również specjalny, świąteczny teledysk, który stworzyli nie tylko prowadzący program, ale i inne osoby, które na co dzień przyczyniają się do sukcesu popularnej śniadaniówki.

W nagraniu wystąpili między innymi: Robert Stockinger, Sandra Hajduk-Popińska, Kinga Burzyńska, Katarzyna Jaroszyńska, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Michał Cessanis, Mikołaj Rey, Daria Ładocha i Bartek Jędrzejak.

Kolędę w wykonaniu gwiazd "Dzień Dobry TVN" możecie obejrzeć w materiale wideo na górze strony.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości