Paweł ze "ŚOPW" zaskoczył zdjęciem z ukochaną. Już się nie ukrywają

Paweł Olejnik ze "ŚOPW" pokazał nowe zdjęcie z narzeczoną
Paweł Olejnik ze "ŚOPW" pokazał nowe zdjęcie z narzeczoną
Źródło: Player.pl
Paweł Olejnik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma narzeczoną, która jest kuzynką jego byłej żony Katarzyny. Mężczyzna zdecydował się poprosić ją o rękę. W święta opublikował nowe zdjęcie z narzeczoną. Rok temu dodał podobną fotografię, ale różnił je jeden istotny szczegół. Ukochana Pawła nie chciała się wtedy ujawniać. Przypominamy początek ich związku.

Pawła poznaliśmy w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci ocenili go jako skromnego samotnika o dobrym sercu. Zwrócili uwagę na jego determinację i gotowość do zawarcia małżeństwa.

"Paweł jest bardzo dobrym człowiekiem, nastawionym pozytywnie do świata i do ludzi, chętnym do wspierania i pomagania, tylko tak życie mu się ułożyło, że on się z tym życiem zmaga" - ocenił Piotr Mosak.

Uczestnik wziął ślub z Katarzyną Zięciak. Bardzo szybko okazało się, że nie stworzą zgodnej pary. Dochodziło między nimi do wielu nieporozumień. Eksperyment Kasi i Pawła przyniósł zaskakujący zwrot akcji i szczęśliwe zakończenie dla jednej ze stron.

Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Historia Pawła i kuzynki Kasi

Paweł poznał swoją narzeczoną na własnym weselu. Jego partnerka jest kuzynką Kasi i była zaproszona na ślub. Na uroczystości panna młoda wyznała przed kamerami, że krewna jest zachwycona jej mężem.

"Zobaczymy, co będzie dalej. Czas pokaże. Musicie dać nam trochę oddechu. Ale powiem ci, że moja kuzynka powiedziała, że jak nie będę zainteresowana moim mężem, to ona bardzo chętnie" - mówiła Kasia w programie.

Po rozstaniu z Kasią Paweł nawiązał bliższą znajomość z jej kuzynką. Dziewczyna o imieniu Klaudia na początku nie chciała się ujawniać. Mężczyzna opublikował w Boże Narodzenie 2021 ich wspólne zdjęcie, ale zasłonił jej twarz. Następne zdjęcie z ukochaną dodał dopiero w czerwcu. Wtedy napisał, że świętuje pierwszą rocznicę związku. Paweł rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym z internautami. Kolejny kadr z dziewczyną powstał 6 grudnia. Była to jednak niezwykła wiadomość. Paweł oświadczył się ukochanej, a ona zgodziła się zostać jego żoną.

Paweł ze "ŚOPW" pokazał nowe zdjęcie z narzeczoną

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Paweł chętnie dzieli się teraz swoim szczęściem. Jakiś czas temu wyznał, że program dał mu szansę na poznanie prawdziwej miłości mimo tego, że nie okazała się nią partnerka wybrana przez ekspertów.

Jak dobrze wiecie, chciałem znaleźć swoja drugą połowę, z którą będę szczęśliwy i założę szczęśliwą rodzinę. Powierzyłem to zadanie ekspertom, jednak z wybraną partnerką nie umiałem nawiązać dłuższej znajomości, co skutkowało szybką decyzją o rozwodzie. Okazało się jednak, że na ślubie była moja obecna partnerka, na którą początkowo nie zwróciłem uwagi
- wyznał na Instagramie.

Paweł opublikował w święta nowe zdjęcie z wybranką. Internauci złożyli im szczere gratulacje.

"Przeznaczenie" - ocenili.

"Śliczna narzeczona" - czytamy w komentarzach.

"Zasługujesz na szczęście" - dodali internauci.

Niektórzy zwrócili też uwagę na zabawną spódnicę świąteczną, w której zaprezentowała się narzeczona Pawła. Widać, że zadbali wspólnie o każdy szczegół zdjęcia, by było piękną pamiątką na długie lata.

"Dobrali się idealnie, nawet wizualnie" - cieszą się fani programu i kibicują przyszłej młodej parze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości