Kamil Borkowski ze "ŚOPW" nie jest już singlem? Pokazał wymowne zdjęcie

Kamil Borkowski z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Kamil Borkowski z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanął na ślubnym kobiercu z Agnieszką Miezianko. Chociaż układało się między nimi bardzo dobrze, to para postanowiła się jednak rozstać. Uczestnik długo utrzymywał, że jest singlem, jednak ostatnio dodał na InstaStories wymowne zdjęcie.

Kamil Borkowski szukał żony w programie "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Eksperci wybrali dla niego Agnieszkę Miezianko. Na początku wszystko wskazywało, że para dobrana jest wręcz idealnie. Kiedy kamery zniknęły z ich życia, okazało się, że ten związek nie ma szans na przetrwanie. Mimo różnic małżonkowie pozostali w dobrych relacjach.

Kamil Borkowski ze "ŚOPW" nie jest już singlem? 

Kamil Borkowski mieszka we Włocławku, gdzie zajmuje się obsługą klienta w rodzinnej firmie. Po rozstaniu z Agnieszką niejednokrotnie pytany był przez fanów o to, czy znalazł nową dziewczynę. Od momentu zakończenia eksperymentu był łączony m.in. z innymi uczestniczkami "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Internauci sugerowali, że spotyka się z Igą Śmiechowicz czy z Izą Juszczak. Mężczyzna za każdym razem deklarował, że to jedynie przyjaźń.

Ostatnio Kamil Borkowski opublikował w relacji na Instagramie zdjęcie z wnętrza auta, na którym widzimy dwie splecione ręce.

Kamil Borkowski ze "ŚOPW" nie jest już singlem? Pokazał wymowne zdjęcie
Kamil Borkowski ze "ŚOPW" nie jest już singlem? Pokazał wymowne zdjęcie Kamil Borkowski ze "ŚOPW" nie jest już singlem? Pokazał wymowne zdjęcie Źródło: Player

Na fotografii uczestnik "ŚOPW" oznaczył tajemniczą kobietę i dodał emotikonki uśmiechu i serduszka. Czy jest jego nową miłością? Jeżeli tak, to nową wybranką Kamila jest Alona Hubarenko. Z jej profilu w mediach społecznościowych wynika, że pochodzi z Ukrainy, mieszka w Łodzi, zajmuje się stylizacją rzęs i lubi podróżować.

Zapytaliśmy Kamila o nową miłość. "Na ten moment jeszcze nie chciałbym wypowiadać się w tym temacie, za wcześnie :)" - napisał w odpowiedzi.

Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą?
Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamil Borkowski ze "ŚOPW" czeka na rozwód z Agnieszką

Kamil Borkowski obecnie czeka na rozwód z Agnieszką Miezianko. Jak przyznał w rozmowie z nami, związek nie wyszedł im m.in. dlatego, że para zapomniała o etapie randkowania i za szybko zaangażowała się w małżeńskie życie. Kilka miesięcy temu bawili się razem na jednej imprezie, co świadczy o ich poprawnych relacjach po rozstaniu.

Między mną a Agnieszka jest to, co nie zawsze zdarza się po rozstaniach - potrafimy normalnie porozmawiać i spędzić czas ze sobą w jednym towarzystwie [...] Nie przyszliśmy razem, ale imprezowaliśmy wspólnie. Rozmawiamy ze sobą rzadko, raczej w konkretnych sprawach. Nie jesteśmy po rozwodzie - nadal czekamy

Agnieszka Miezianko potwierdziła ostatnio, że małżonkowie nie mają jeszcze rozwodu, a cały proces bardzo się wydłuża, bo ich wniosek został odrzucony przez sąd. Liczą jednak na to, że sprawa rozwiąże się w lutym.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości