Przemek i Justyna ze "ŚOPW" znowu razem? Mamy komentarz uczestnika

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna i Przemek

Przemek Wereszczyński i Justyna Hołubowicz poznali się w 8 edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć ich małżeństwo dobrze się zapowiadało, para ostatecznie zdecydowała się na rozwód. Niedawno jednak zdjęcia udostępnione przez uczestniczkę sprawiły, że dociekliwi internauci zaczęli podejrzewać, iż para dała sobie kolejną szansę. Wiemy, jak jest naprawdę.

Justyna Hołubowicz tuż po zakończeniu emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła niemal całkowicie odciąć się od świata show-biznesu. Stroni od wywiadów, ale fani formatu nadal chętnie śledzą jej dalsze losy. Gdy więc pokazała zdjęcia z wyjazdu z tajemniczym mężczyzną, na komentarze nie trzeba było długo czekać. "To z pewnością Przemek" - pisali internauci.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Przemek i Justyna ze "ŚOPW" znowu są parą?

Justyna Hołubowicz od niedawna publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z wakacyjnych wojaży. W tych relacjach co jakiś czas przewija się tajemniczy mężczyzna. Według śledztwa internautów to nie kto inny jak Przemysław Wereszczyński.

Fanów zaskoczyło zdjęcie z wakacji
Justyna i Przemek ze "ŚOPW" znowu razem? Fanów zaskoczyło zdjęcie z wakacji Źródło: Instagram

Postanowiliśmy skontaktować się z uczestnikiem, by potwierdzić te rewelacje.

- Mogę potwierdzić, że aktualnie nie przebywam na żadnym wyjeździe oraz nie mam kontaktu z programową małżonką. Niemniej, życzę jej udanego wypoczynku! - powiedział nam Przemek.

Przemek Wereszczyński o udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Tuż po zakończeniu emisji 8. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" w mediach społecznościowych zawrzało, a internauci tłumnie zaczęli obserwować profile uczestników show. Przemek Wereszczyński postanowił nawet zorganizować dla nich sesję pytań i odpowiedzi, gdzie uchylił rąbka tajemnicy związanej z udziałem w miłosnym show.

"Udziału nie żałuję. Mimo tego, że główny cel nie został spełniony, to sam wiele się o sobie dowiedziałem i podbudowałem poczucie własnej wartości. [...] Wszystko zaczyna się układać po mojej myśli. W końcu czuję, że mogę trochę odetchnąć i cieszyć się życiem" - napisał wówczas.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości