Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji swojej rodziny i Kamila na rozstanie. Zaskakujące słowa

Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem
Źródło: Player.pl
Agnieszka Miezianko uczestniczyła w siódmej odsłonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo z Kamilem nie przetrwało. Mężczyzna zdecydował o rozstaniu, czym zaskoczył nie tylko małżonkę, ale również swoją rodzinę. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Agnieszka opowiedziała o swoim kontakcie z teściową i szwagierką. Zdradziła też, co powiedziała jej mama i siostra, gdy usłyszały o przykrym zakończeniu eksperymentu.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, że Kamil ją zranił i bardzo zaskoczył swoją ostateczną decyzją. W programie małżonkowie zasugerowali widzom, że ich relacja może się rozwijać i przerodzić w coś więcej. Jednak Kamil w końcu uświadomił partnerkę, że nie widzi z nią przyszłości. "Myślałam, że żartuje" - opowiedziała Agnieszka o decyzji małżonka w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak rodzina Agnieszki przeżyła jej rozstanie z Kamilem?

Agnieszka ma wspierającą rodzinę. Jej mama bardzo przeżywała sam fakt, że jej młodsza córka wychodzi za mąż. Na początku nie mogła uwierzyć, że jej dziecko wzięło udział w eksperymencie. Ważną osobą dla Agnieszki jest jej siostra Ewelina. Kobieta była świadkiem na ślubie i wyrażała niepokój, co do przyszłości młodszej siostry. Żona Kamila opisała, jak najbliżsi zareagowali na decyzję Kamila o zakończeniu małżeństwa. Uczestniczka show przekazała im wiadomość SMS-ową.

- Wysłałam im SMS, bo byłam w emocjach i nie byłam w stanie zadzwonić. Usłyszałam: "dobra, weź Agnieszka nie żartuj". Wszyscy zareagowali tak samo — rodzina, znajomi i produkcja. Spadło to na nich, tak samo jak na mnie. Nikt się tego nie spodziewał. I to też sobie do dziś moja mama i siostra plują w brodę, że one tego nie widziały. Ale one znały też moją wersję, że skoro ja jestem szczęśliwa, to wszystko jest okej - wyjaśniła Agnieszka.

Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mama i siostra Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspierają Agnieszkę

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Gdy Agnieszka mieszkała z mężem we Włocławku, musiała poznać miasto, w którym znalazła się pierwszy raz w życiu. Opieką otoczyła ją szwagierka Kasia. Kobieta okazała dużo zrozumienia dla żony brata i troszczyła się o to, aby Agnieszka poczuła się z nimi jak w domu.

"Bardzo chcę pomóc Agnieszce zaaklimatyzować się u nas. Myślę, że dla niej najważniejszy jest teraz czas spędzony z Kamilem, no bo muszą się poznać. Natomiast te wszystkie inne rzeczy, które mogłabym ja wziąć na siebie, naprawdę z wielką przyjemnością biorę i pomagam" - mówiła siostra Kamila w jednym z odcinków "ŚOPW".

Agnieszka zwierzyła się nam, że nadal ma kontakt z rodziną męża. Mama Kamila i jego siostra wciąż się o nią troszczą.

- Myślę, że było im przykro, tak samo jak mnie i mojej rodzinie. I nawet przed chwilą pisałam z teściową. Mamy ze sobą kontakt. Cały czas piszemy, co u ciebie, jak się trzymasz. I tak samo z Kasią, też się zgrałyśmy. Bardzo się polubiłyśmy. Śmiałyśmy się, że to nie ślub od pierwszego wejrzenia, tylko szwagierka od pierwszego wejrzenia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości