Programy

Szahira Bisiorek z "Hotelu Paradise 6". Co o niej wiemy?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
Szahira Bisiorek

Szahira Bisiorek to uczestniczka 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest Miss Wielkopolski i finalistką Miss Polski, choć jako nastolatka była chłopczycą. Partnera szukała na portalach randkowych, jednak z marnym skutkiem. Czy dzięki programowi znajdzie miłość? Co wiadomo na jej temat?

Szahira Bisiorek to przebojowa dziewczyna, która szuka miłości w 6. edycji "Hotelu Paradise". Przeczytaj, co wiadomo na jej temat!

Szahira Bisiorek z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Szahira Bisiorek ma 26 lat i mieszka w Warszawie i Poznaniu. Obecnie jest menadżerką marki odzieżowej, stworzonej przez jej mamę. Ukończyła szkołę hotelarską i studia kosmetologiczne. 

Szahira Bisiorek
Szahira Bisiorek Źródło: TVN/Dorota Nowakowska

Szahira Bisiorek z "Hotelu Paradise" - jaka jest, pasje, zainteresowania

Szahira Bisiorek jako nastolatka była chłopczycą. Uwielbiała jeździć na quadach, jazdę konno i strzelanie z wiatrówki. Uprawiała również football amerykański, grając w męskiej drużynie. Dopiero wybory miss wyzwoliły w niej kobietę. Zaczęła brać w nich udział gdy miała 14 lat. Jest Miss Wielkopolski i finalistką Miss Polski. Jeździła na wybory również za granicę, reprezentując nasz kraj.

Szahira Bisiorek
Szahira Bisiorek Źródło: TVN/Dorota Nowakowska

26-latka jest rozgadana, roześmiana i przebojowa, ale też konkretna i stanowcza. Kocha błyszczeć i zwracać na siebie uwagę. Uwielbia szalone, spontaniczne pomysły, nie cierpi nudy i nudnych ludzi. Od zawsze uważała, że jej miejsce jest na scenie. Lubi śpiewać i grać na gitarze dla znajomych. 

Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Szahira Bisiorek z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

Szahira Bisiorek ma za sobą trzy poważne związki. Singielką jest od półtora roku. Dużo randkuje, aktywnie poszukuje tego jedynego na portalach randkowych. Jej ideał to wysoki, ciemnooki brunet z zarostem, szalony, spontaniczny i żywiołowy. Charakter jest dla niej najważniejszy. 

Szahira Bisiorek
Szahira Bisiorek Źródło: TVN/Dorota Nowakowska

Szahira Bisiorek z "Hotelu Paradise" - Instagram

Szahira Bisiorek ma swój profil na Instagramie. Możemy ją znaleźć na portalu społecznościowym jako @szahira_b.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości