Tego pytania do Oliwii nie było w odcinku. Wszyscy patrzyli na minę Dominiki

"Hotel Paradise". Tego pytania nie było w odcinku
"Hotel Paradise". Tego pytania nie było w odcinku
Źródło: player.pl
W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" do panamskiej willi wróciła Dominika. Uczestnicy i widzowie nie kryli zaskoczenia, a najbardziej Oliwia i Kuba. W odcinku zabrakło jednak jednego z pytań, które dostała Oliwia. Reakcja Dominiki? Bezcenna.

W poprzednim odcinku programu podczas Pandory Kasper wylosował pytanie do Dominiki. Uczestnicy byli zaskoczeni i zrozumieli, że na pewno komuś chodziło o Marikę, a pytanie brzmiało: "Za kim najbardziej tęskniła po odejściu z hotelu?".

"Hotel Paradise". Oliwka otrzymała trudne pytanie

Kiedy Marika zaczęła odpowiadać na pytanie, do hotelu weszła Dominika, czym zaskoczyła wszystkich. Uczestniczka spodziewała się, że na miejscu będzie czekał na nią stęskniony Kuba, jednak informacja, którą niedługo później usłyszała, zaskoczyła ją.

Dominika dowiedziała się bowiem z ust Kuby i Oliwii, że niedługo po jej odejściu, ci zbliżyli się do siebie. Dominika starała się nie pokazać po sobie smutku, jednak widzowie dopatrzyli się zaskoczenia w jej twarzy. Po Pandorze uczestnicy wrócili do hotelu, gdzie mieli okazję porozmawiać.

W "Bonusach z Raju" dostępnych na platformie player.pl mogliśmy zobaczyć, że jedno z pytań, które otrzymała Oliwia, nie pojawiło się w odcinku emitowanym w telewizji. Grzegorz przeczytał pytanie skierowane do Oliwii. Uczestniczka miała wymienić trzech chłopaków, których uważa za najbardziej wartościowych, jednak nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie.

Zobacz wideo:

K El Dursi - Czy ma z kims kontakt_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Mina Dominiki mówiła wszystko

Dominika wydała się lekko oburzona tą sytuacją i zapytała, z kim teraz uczestniczka jest w parze. Oliwia odpowiedziała, że z Kubą, jednak szybko poprawiła się, że jednak z Jayem. W końcu Oliwia zdecydowała się odpowiedzieć na to pytanie i wymieniła Jaya, Kubę i Grzegorza.

Mina Dominiki, kiedy Oliwia wymieniała uczestników, mówiła wiele. Jak na razie nie wiadomo, jaką decyzję podjął Kuba, który nie krył, że nie wie, co ma zrobić, jednak ostatecznie bardziej skłaniał się do wyboru Oliwii. Wszystkiego dowiemy się już dziś po 20:30 na kanale TVN7.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości