Amelia i Dominik z "TM" zaskoczyli fanów zdjęciem. "Rodzina Szymańskich"

Amelia i Dominik z "Top Model"
Amelia i Dominik z "Top Model"
Źródło: Player/Instagram
Amelia Wnęk i Dominik Szymański to najbardziej rozpoznawalna para z najnowszej edycji "Top Model". Uczestnicy odkryli w sobie uczucie po zakończeniu programu. Ostatnio wybrali się na romantyczny wyjazd za granicę. Po powrocie do kraju podzielili się z radosną nowiną. Na Instagramie zaprezentowali zdjęcie, na którym pokazali nowego członka rodziny.

Amelia Wnęk i Dominik Szymański zdobyli sympatię widzów programu "Top Model". Para pokazuje na Instagramie swój związek. Ostatnio wybrali się na randkę na mieście i ogłosili wesołą nowinę. W ich rodzinie pojawił się nowy pupil.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marcin Tyszka zdradził, co kupił za pierwsze zarobione pieniądze
Marcin Tyszka zdradził, co kupił za pierwsze zarobione pieniądze

Amelia i Dominik z "Top Model" pokazali rodzinne zdjęcie

Amelia Wnęk i Dominik Szymański z ostatniej edycji "Top Model" niedawno zaskoczyli fanów na Instagramie. Postanowili zaszokować swoich fanów, umieszczając na InstaStories tajemnicze zdjęcie. Na fotografii widniała mała, okrągła blaszka z wygrawerowanym na niej imieniem "Milo".

Amelia i Dominik z "Top Model" będą mieć psa
Amelia i Dominik z "Top Model" będą mieć psa
Źródło: Instagram

Amelia dodała intrygujący komentarz: "Już niedługo nasza rodzina powiększy się o nowego członka".

Fani szybko spostrzegli, że jest to typowy identyfikator dla psa. Co więcej, "Milo" to imię głównego czworonożnego bohatera w kultowym filmie "Maska", w którym gwiazdą był Jim Carrey. W produkcji był on sympatycznym i sprytnym psem rasy jack russell terrier, który skradł serca milionów widzów na całym świecie.

W końcu Amelia i Dominik postanowili nie trzymać fanów dłużej w niepewności. Opublikowali na relacji na Instagramie portret rodziny z nowym członkiem. Jak się okazuje Milo to uroczy szpic miniaturowy o brązowo-białym umaszczeniu.

"Rodzina Szymańskich"- podpisali zdjęcie, na którym pozują nowego pupila.

Amelia i Dominik z "Top Model" pokazali rodzinne zdjęcie
Amelia i Dominik z "Top Model" pokazali rodzinne zdjęcie
Źródło: Instagram

Amelia Wnęk i Dominik Szymański – historia miłości

Amelia Wnęk i Dominik Szymański brali udział w popularnym show "Top Model", ale nikt wtedy nie przypuszczał, że ich udział zakończy się romansem. Uczestniczka była wówczas w poważnym związku. Jej narzeczonym był góral z Podhala, dla którego była gotowa zrezygnować z życia w Warszawie.

Fani, bacznie obserwujący rozwój wydarzeń w "Top Model", zdawali sobie sprawę, że związek Amelii może nie przetrwać prób, jakie na drodze stawia show-biznes. Widzowie szybko zauważyli różnicę charakterów i oczekiwań pary. Co więcej, Amelia nie miała większych oporów, kiedy zdecydowała się na pocałunek z Maciejem Skibą podczas sesji zdjęciowej. Te niewinne zachowania były jednym z wielu dowodów na zbliżający się koniec jej poprzedniego związku. Amelia ostatecznie przyznała, że zerwała zaręczyny, ale nie podała konkretnego powodu.

Informacja ta wywołała burzę w mediach społecznościowych, ale Amelia zatrzymała szczegóły dla siebie. Dziś wiadomo, że weszła w związek z Dominikiem Szymańskim. Dziś są razem i nie kryją swoich uczuć.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości