Amelia i Dominik z "TM" na wspólnych wakacjach. Rozgrzali fanów filmikiem

Dominik i Amelia z "Top Model"
Dominik i Amelia z "Top Model"
Źródło: TVN
Amelia Wnęk i Dominik Szymański relacjonują urlop w tropikach. Kolejne zachwycające kadry od kilku dni regularnie pojawiają się na ich instgramowych profilach. Tak para rekompensuje miesiące ukrywania związku. Na każdym zdjęciu wyglądają na szaleńczo zakochanych!

Amelia Wnęk i Dominik Szymański rozpoczęli rok w rajskich okolicznościach. Podczas gdy w Polsce przeżywamy powrót zimy, tych dwoje korzysta z uroków zachwycającej Dominikany, gdzie temperatura sięga obecnie ponad 30 stopni. To wprost idealne warunki, żeby odstresować się po finale "Top Model".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

25112023_TOPMODEL_DOMINIKSZYMANSKI_ZWYCIEZCA
Dominik Szymański o wygranej 12. edycji "Top Model". Co zrobi z pieniędzmi?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Amelia Wnęk i Dominik Szymański na pierwszych wspólnych wakacjach

Na instagramowych profilach Amelii Wnęk i Dominika Szymańskiego od kilku dni pojawiają się relacje z imponującego miejsca. Za kierunek pierwszych wspólnych wakacji (a przynajmniej pierwszych, na których oficjalnie są razem) para wybrała Dominikanę. Palmy, kolorowe łódki, przejrzysta woda w kolorze lazuru i przede wszystkim ogromne uczucie, które ich łączy - ten wyjazd z pewnością zapamiętają do końca życia.

Podekscytowani są też fani obojga. Pod jednym ze zdjęć na profilu modelki wylała się wprost fala zachwytów. Wśród komentarzy pojawił się też ten od ukochanego towarzysza podróży.

"Pierwszy! Pozdrowisz?" - napisał Dominik Szymański dodając emotkę serduszka.

"Pozdrawiam" - odpisała autorka.

Dominik Szyamański i Amelia Wnęk
Dominik Szyamański i Amelia Wnęk
Źródło: IG
Amelia Wnęk i Dominik Szymański
Amelia Wnęk i Dominik Szymański

Amelia Wnęk i Dominik Szymański - historia miłości

Historia ich miłości jest dość nieoczywista. Amelia Wnęk rozpoczęła przygodę w "Top Model" u boku byłego narzeczonego. Modelka miała zrezygnować z życia w Warszawie, centrum modowych wydarzeń, by przenieść się na Podhale, skąd pochodził jej ukochany góral. W tzw. wizytówce, czyli materiale przedstawiającym jej postać, wystąpiła nawet niedoszła teściowa modelki.

Już w trakcie programu fani domyślali się, że związek może nie przetrwać te próby. Sama uczestniczka zwierzyła się ze związkowych problemów, tłumacząc swoje łzy po jednej z telefonicznych rozmów z narzeczonym. Chodziło przede wszystkim o różnice charakterów. Kolejnym pretekstem do podejrzeń była reakcja modelki na sesję zdjęciową u boku Macieja Skiby. Fani dziwili się, że Amelia Wnęk bez większych oporów pocałowała partnera.

Niedługo potem modelka za pomocą mediów społecznościowych przyznała, że zerwała zaręczyny. Nie podała wtedy konkretnego powodu, bo... mieli przed sobą jeszcze finał. Dziś Amelia Wnęk i Dominik Szymański nie kryją uczucia, ku uciesze wspólnych fanów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości