Programy

Tego nie było w telewizji. Uczestnicy "HP 6" o miłosnych uniesieniach w programie

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise". Igor Kiełbowski

Jaki będzie nowy sezon "Hotelu Paradise"? Widzowie od 29 sierpnia mogą już oglądać 6. edycję randkowego show. W materiałach, które nie zostały wyemitowane w telewizji, uczestnicy poruszyli intymny temat. Wyznali kto będzie unikał zbliżeń z partnerem, a komu bliskość na oczach milionów widzów zupełnie nie będzie przeszkadzała.

"Hotel Paradise" to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Uczestnicy show wyjechali do gorącej Panamy, by przeżyć niesamowitą przygodę, wygrać nawet 100 000 złotych i być może - zdobyć miłość. Widzowie z wypiekami na twarzy oglądają ich sojusze, pakty i walkę o przetrwanie. Jednak już od pierwszej edycji to wszelkie miłosne uniesienia budzą najwięcej kontrowersji. Jak na ich temat zapatrują się uczestnicy 6. Sezonu?

"Hotel Paradise 6". Uczestnicy o seksie w programie

W materiałach, które nie zostały wyemitowane w 2. odcinku show, uczestnicy postanowili poruszyć istotny i delikatny temat. Szahira zapytała, jak pozostali mieszkańcy panamskiej willi zapatrują się na miłosne uniesienia w programie. Wiktoria i Monika niemal od razu przyznały, że nie biorą tej ewentualności pod uwagę. 

Mikołaj poszedł tropem dziewczyn i przyznał, że nie chce, by między nim a jedną z uczestniczek doszło do intymnej sytuacji, ponieważ… obiecał to swojej babci. Anastazja powiedziała, że odbyła podobną rozmowę ze swoimi najbliższymi. Odmienne zdanie miał Igor, który przyznał bez najmniejszych oporów, że zbliżenie w programie nie stanowiłoby dla niego problemu. 

"Ale mama prosiła, żebym tego nie robił" - dodał po chwili uczestnik show.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 6". Co wydarzy się w 3. odcinku? 

Już 31 sierpnia na antenie TVN 7 pojawi się 3. odcinek "Hotelu Paradise". Od pierwszych chwil widzów czeka wiele emocji związanych z pojawieniem się nowego uczestnika. Maciej skierował na siebie uwagę wielu dziewczyn, które zauważyły w nim duży potencjał na programowego partnera. Szczególnie zawrócił w głowie jednej z nich. Czy to oznacza pierwszy poważny rozłam wśród uczestników panamskiej willi?

3. odcinek "Hotelu Paradise" to także pierwsza wspólna konkurencja. Tym razem to panowie będą musieli wykazać się siłą i wolą przetrwania. Widzowie jak zawsze będą mogli liczyć na duże emocje i wiele zaskoczeń.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości