Programy

"Top Model". Natalia Woś podczas sesji z Marcinem Tyszką zaliczyła upadek. Wyglądało to groźnie

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Natalia Woś z "Top Model"

Natalia Woś w sesji z Marcinem Tyszką chciała popisać się jak najlepszymi pozami. Niestety niesprzyjające warunki sprawiły, że poślizgnęła się i wylądowała na podłodze. Upadek wyglądał naprawdę groźnie.

Natalia Woś to jedna z uczestniczek, której udało się wywalczyć miejsce w domu "Top Model". Jedna z pierwszych konkurencji 11. sezonu programu będzie wymagała nie lada zręczności. Jak poradzi sobie 17-latka?

Natalia Woś z "Top Model" upadła na sesji

Konkurencje "Top Model" nie należą do najprostszych. Aby wykonać ciekawe i imponujące zdjęcie, ekipa programu przygotowuje najrozmaitsze scenografie i rekwizyty. Uczestnicy niejednokrotnie muszą stanąć oko w oko ze swoimi słabościami lub wykazać się przeróżnymi umiejętnościami takimi jak niebywała zręczność. Natalia Woś to jedna z najmłodszych mieszkanek domu "Top Model". Co sądzą o niej pozostali uczestnicy programu?

- Natalia jest specyficzną osobą, bo mam wrażenie, że jest rozpieszona - powiedział Krystian Embradora.

- Czuję czasami, że ona uważa, że jest lepsza od nas albo ode mnie - dodała Karolina Kuracińska.

17-latka śmiało wkroczyła na sesję z Marcinem Tyszką. Tym razem towarzyszył jej mało stabilny rekwizyt, jakim był metalowy księżyc zawieszony na łańcuchach, a pod nim tafla wody. Dziewczyna chciała jak najlepiej wyjść na zdjęciu, zaczęła więc wykonywać przeróżne akrobacje, które zakończyły się spektakularnym upadkiem. Zobaczcie sami:

Natalia Woś podczas sesji w "Top Model"
Natalia Woś podczas sesji w "Top Model" Źródło: TVN

Natalia Woś z "Top Model" – kim jest?

Natalia Woś ma 17 lat i pochodzi z Żagania. Brała udział w poprzedniej edycji "Top Model". Dotarła do bootcampu. W ciągu roku przygotowywała się do castingu. Schudła, ćwiczyła, pracowała nad sobą. Bardzo pilnowała swojej diety i treningów, aby dostać się do programu. Jurorzy byli pod wrażeniem jej determinacji i przyznali jej miejsce w domu "Top Model".

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35. Powtórki emitowane są każdą sobotę o godzinie 15.10 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości