Programy

Natalia Woś poprzednio nie dostała się do "Top Model". Tym razem ciężka praca się opłaciła

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Natalia Woś z "Top Model"

Natalia Woś to jedna z uczestniczek, które dostały się do domu "Top Model". Co o niej wiemy?

Natalia Woś próbowała dostać się do domu "Top Model" w zeszłej edycji programu. Odpadła jednak na boot campie. Tym razem udało jej się przejść dalej. Sukces zawdzięcza ciężkiej pracy.

"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać?
"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Woś z "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek

Natalia Woś ma 17 lat i pochodzi z Żagania. Brała udział w poprzedniej edycji "Top Model". Była nawet na bootcampie. Ponownie zgłosiła się do programu. W ciągu roku przygotowywała się do castingu. Schudła, ćwiczyła, pracowała nad sobą. Bardzo pilnowała swojej diety i treningów, aby dostać się do programu. Jurorzy byli pod wrażeniem jej determinacji i przyznali jej miejsce w domu "Top Model".

"Top Model 11" - uczestnicy: Natalia Woś
"Top Model 11" - uczestnicy: Natalia Woś Źródło: TVN/Marcin Tyszka

Natalia Woś z "Top Model" – Instagram

Natalia Woś ma swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie ją pod nickiem @natalliawos. Możecie tam zobaczyć jej zdjęcia z podróży i sesji zdjęciowych.

Natalia Woś w finale "Top Model" – jak głosować, gdzie i kiedy oglądać?

Natalia Woś dostała się do finału 11. sezonu programu "Top Model". O zwycięstwie zdecydują punkty od jurorów i głosy widzów. Głosowanie odbywa się drogą SMS-ową. Aby zagłosować na Natalię, należy wysłać wiadomość o treści 3 pod numer 7322.

Finał na żywo 11. sezonu programu "Top Model" można będzie oglądać w telewizji TVN i w Playerze w środę 7 grudnia o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości