Programy

Finalistka 10. edycji "Top Model" w nowej odsłonie. Jej fryzura wzbudziła dużo emocji

Programy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Nicole Akonchong z 10. edycji programu "Top Model" przeszła sporą metamorfozę

Nicole Akonchong była uczestniczką 10. edycji programu "Top Model". Modelka znalazła się w finałowej trójce, jednak program wygrała Dominika Wysocka. Teraz Nicole zaskoczyła internautów nową fryzurą.

Nicole Akonchong w programie bardzo szybko zyskała sympatię widzów, którzy kibicowali jej do samego końca. Ostatecznie modelka zajęła drugie miejsce i od tego czasu jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zebrała całkiem spore grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją prawie 100 tys. osób.

Nicole Akonchong w nowej odsłonie

Brak wygranej nie przeszkodził jej w pracy, co możemy obserwować na Instagramie. Jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczna fryzura — afro, której modelka nie zmienia od wielu lat, dlatego jej ostatni post na Instagramie zaskoczył fanów.

Nicole Akonchong pokazała kilka zdjęć w całkiem nowej odsłonie. Modelka ma na nich krótkie, czarne, gładkie włosy i grzywkę. Internauci nie mogli uwierzyć w metamorfozę uczestniczki "Top Model".

"Woow, wyglądasz jak nie ty", "Jaka piękna", "Wyglądasz ślicznie", "Pasuje ci taka fryzura", "Naprawdę zmieniłaś kolor?", "Mówiłaś, że kochasz afro, czemu tak?", "Masz piękną urodę, jak światowa modelka", "Nie mogę uwierzyć, że zmieniłaś fryzurę!", "Dlaczego pozbyłaś się afro? Było słodkie" - pisali fani.

Zobacz wideo:

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o hejcie
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o hejcie Czy Julia Gołębiowska ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” czyta komentarze o sobie w Internecie? Źródło: Co za Tydzień

Modelka zmieniła fryzurę?

Jak się okazało niedługo później, nowa fryzura okazała się być tylko chwilową zmianą. Nicole Akonchong postanowiła odpowiedzieć na Instagramie zaniepokojonym internautom i wyjaśniła, że na zdjęciach miała na sobie perukę.

"Chciałam wam powiedzieć, że moje włosy są dalej takie, jakie były wcześniej. Dużo osób pomyślało, że zmieniłam kolor, ale to była tylko peruka do sesji. Myślę, że nie mogłabym zmienić mojego afro, nie jestem na to gotowa, ale w przyszłości, kto wie?" - uspokoiła fanów.

Mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy Nicole Akonchong w zupełnie nowych odsłonach. Trzymamy kciuki i życzymy jej powodzenia.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości