Dorota Szelągowska wyremontowała dom znanego rapera. Nagrali razem piosenkę

"Totalne remonty Szelągowskiej": Dorota Szelągowska
"Totalne remonty Szelągowskiej": Dorota Szelągowska
Źródło: TVN
"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program, który zmienia nie tylko wygląd wnętrz, ale także losy uczestników. Tym razem Dorota Szelągowska odmieniła życie aż dwóm bohaterom. Jeden z nich otrzymał remont mieszkania, a drugi nowy wózek inwalidzki. Nagrała też z jednym z nich specjalny utwór.

W nowym sezonie programu "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota rusza z remontową misją, aby metamorfozie poddać domy i mieszkania osób wyjątkowych, z wielkim sercem, wrażliwych oraz otwartych na innych. Za nami premiera pierwszego odcinka najnowszej edycji programu. Bohaterem był Krzysztof "Este" Łyszkowski z Pabianic. 

"Totalne remonty Szelągowskiej". Remont w mieszkaniu rapera "Este"

W programie "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota Szelągowska wraz z ekipą przeprowadza metamorfozy mieszkań osób zgłoszonych przez bliskich. Są to osoby wyjątkowe, które niosą pomoc innym.

"Dobro. Im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz" - to dewiza, którą kieruje się Dorota Szelągowska.

W czwartym sezonie "Totalnych remontów Szelągowskiej" wystąpił Krzysztof "Este" Łyszkowski, znany pabianicki raper, założyciel akcji charytatywnej "Rap Lokal". Do programu zgłosiła go dziewczyna Zuza i przyjaciele.

Największą pasją Krzyśka jest muzyka. Jako raper "Este" od lat organizuje lokalne imprezy, żeby zbierać pieniądze na cele charytatywne. Teraz sam potrzebuje wsparcia. Dostał od miasta lokal komunalny, ale pod warunkiem, że w ciągu 18 miesięcy go wyremontuje. Mimo początkowego entuzjazmu sytuacja go przerosła. Mieszkanie było w opłakanym stanie. Dorota Szelągowska i jej ekipa zamienili je w eleganckie, męskie "gniazdko" w nowoczesnym, loftowym stylu.

"Jestem w szoku. Nie jestem pewny czy to dom, czy wystawa sklepowa" - skomentował metamorfozę bohater.

Kossakowski Cupid Czy jest romantyczny_
Przemek Kossakowski mówi o swoich uczuciach. Przyznał się do jednej rzeczy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Totalne remonty Szelągowskiej". Łukasz Miller dostał nowy wózek od TVN

W najnowszym odcinku programu przedstawiono także historię "Rap Lokalu", czyli inicjatywy, która ma na celu promowanie lokalnej kultury hiphopowej i zbieranie pieniędzy dla potrzebujących. Jedną z osób, która otrzymuje wparcie w ramach inicjatywy, jest były piłkarz ręczny "Pabiksu" Łukasz Miller. Mężczyzna uległ wypadkowi, przez co jest sparaliżowany.

Kolejna edycja "Rap Lokalu" miała zostać poświęcona zbieraniu funduszy na nowy wózek inwalidzki dla Łukasza Millera. Jednak sprawy w swoje ręce wzięła Fundacja TVN, która przekazała na ten cel czek o wartości 35 tysięcy złotych.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota nagrała piosenkę z raperem "Este"

Przy okazji remontu raper "Este" nagrał z Dorotą Szelągowską piosenkę. W klipie widzimy znane z programu miejsca - kamienicę bohatera programu, pub "Zielona Górka", kawiarnię "Loft74", klubi "Mariańska". Fragment utworu promował odcinek programu.

Posłuchaj piosenki:

"Totalne remonty Szelągowskiej" nowy sezon - "Borkoś" bohaterem nowego odcinka

W jednym z odcinków nowej serii "Totalnych remontów Szelągowskiej" wystąpi także Marcin Borkowski, znany wszystkim jako "Borkoś". To jeden słynny ratownik medyczny, który od lat dzieli się z widzami swoją wiedzą i doświadczeniem. Marcin po regularnych dyżurach jeździł do wypadków jako "MotoAmbulans". Za własne pieniądze kupił motor i wyposażył go w sprzęt medyczny. Niestety, teraz sam potrzebuje pomocy.

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kto może wziąć udział w programie?

Do programu "Totalne remonty Szelągowskiej" nie można zgłosić się samemu. Można zgłosić np. członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia. Metamorfoza mieszkania będzie dla niego niespodzianką.

Aby wziąć udział w programie, należy wysłać wypełniony formularz, a w nim krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia domu lub mieszkania, które ma zostać wyremontowane.

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" można oglądać od 28 marca, o godz. 21.35 na antenie TVN oraz w Playerze. Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości