"Totalne remonty Szelągowskiej 4". Dorota wyremontuje dom znanego ratownika medycznego

"Totalne remonty Szelągowskiej": prowadząca Dorota Szelągowska w nowym sezonie
"Totalne remonty Szelągowskiej": Dorota Szelągowska
Źródło: TVN
"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program, który zmienia nie tylko wnętrza, ale także życie bohaterów. Dorota Szelągowska robi remonty tym, którzy każdego dnia wkładają serce i energię w pomaganie innym ludziom. Jednym z nich jest słynny ratownik medyczny "Borkoś", który poświęcał się dla innych, a teraz sam potrzebuje pomocy.

"Dobro. Im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz" - to dewiza, którą kieruje się Dorota Szelągowska. W kolejnych odcinkach programu "Totalne remonty Szelągowskiej" rusza z remontową misją, aby totalnej metamorfozie poddać domy i mieszkania osób wyjątkowych, z wielkim sercem, wrażliwych oraz otwartych na innych. Bohaterowie programu, zgłoszeni przez swoich bliskich, otrzymują nie tylko odmienione wnętrza, ale także nowy start w życiu, którego bardzo potrzebowali.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - co to za program?

W programie "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota Szelągowska wraz z ekipą przeprowadza metamorfozy całego domu lub mieszkania, zgłoszonym przez bliskich uczestnikom, w formie niespodzianki. Bohaterowie dowiadują się o remoncie dopiero na początku odcinka. Są to osoby wyjątkowe, które niosą pomoc innym.

TVN dotychczas pokazał trzy edycje programu. Czwarty sezon programu to kolejne osiem efektownych metamorfoz domów i mieszkań oraz ośmiu wyjątkowych, ale też zupełnie różnych bohaterów. Dorota Szelągowska – najpopularniejsza projektantka wnętrz – dołożyła wszelkich starań, aby efekty remontów przeszły najśmielsze oczekiwania.

Kossakowski Cupid Czy jest romantyczny_
Przemek Kossakowski mówi o swoich uczuciach. Przyznał się do jednej rzeczy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - nowy sezon - "Borkoś" bohaterem odcinka

W czwartym sezonie programu Dorota Szelągowska i jej ekipa nadal mają ręce pełne roboty. Kogo tym razem zaskoczy swoją remontową propozycją? Główną rolę w jednym z odcinków nowej edycji programu odegra Marcin Borkowski, znany wszystkim jako "Borkoś". To jeden z najbardziej rozpoznawalnych ratowników medycznych, który od lat dzieli się z widzami swoją wiedzą i doświadczeniem. Marcin po regularnych dyżurach jeździł do wypadków jako "MotoAmbulans". Za własne pieniądze kupił motor i wyposażył go w sprzęt medyczny. Nie da się ukryć, że pomaganie ludziom to cel i sens jego życia. Niestety, teraz sam potrzebuje pomocy.

Kilka miesięcy temu, w trakcie trasy do kolejnego zdarzenia drogowego miał wypadek. Mężczyzna odniósł liczne obrażenia i od tamtej pory cały czas wytrwale walczy o powrót do pełnej sprawności. Niedługo na świat przyjdzie jego drugie dziecko. Wszystkie pieniądze na remont mieszkania poszły na leczenie Marcina. Na szczęście Dorota Szelągowska dobrze wie, jak w bloku z wielkiej płyty znaleźć miejsce na dwa dziecięce pokoje i komfortową strefę dla ich rodziców.

"Totalne remonty Szelągowskiej": Dorota Szelągowska
"Totalne remonty Szelągowskiej": Dorota Szelągowska
Źródło: TVN

W czwartym sezonie "Totalnych remontów Szelągowskiej" wystąpi też Krzysiek, którego największą pasją jest muzyka. Jako raper "Este" od lat organizuje lokalne imprezy, żeby zbierać pieniądze na cele charytatywne. Teraz sam potrzebuje wsparcia. Niedawno dostał lokal komunalny od miasta pod warunkiem, że w ciągu 18 miesięcy go wyremontuje. Mimo początkowego entuzjazmu sytuacja go przerosła. Mieszkanie jest w tragicznym stanie. Pomoże Dorota Szelągowska, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - zgłoszenia do programu

Do programu "Totalne remonty Szelągowskiej" można zgłosić każdego - członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia.

Aby wziąć udział w programie należy wysłać zgłoszenie. Informacje o tym, czy aktualnie trwa casting, można znaleźć na stronach TVN. W zgłoszeniu należy przesłać wypełniony formularz, a w nim krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia domu lub mieszkania, które ma zostać wyremontowane.

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - prowadząca

Dorota Szelągowska urodziła się w 1980 r. w Trypolisie w Libii. Jej kariera w mediach zaczęła się w 1998 roku, kiedy została prowadzącą cenionego wśród młodzieży programu "Rower Błażeja". Później związała się ze stacją TVN, gdzie współpracowała przy produkcji m.in. programu "Taniec z gwiazdami". Od 2014 r. Dorota Szelągowska prowadzi programy wnętrzarskie, takie jak: "Dorota was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Weekendowe metamorfozy Doroty", "Polowanie na mieszkanie", "Domowe rewolucje".

Prywatnie jest córką znanej i cenionej pisarki Katarzyny Grocholi i mamą dwójki dzieci - dorosłego syna i małej córeczki.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - ekipa remontowa

Dorota Szelągowska nie mogłaby przeprowadzać remontów bez zgranej ekipy. W "Totalnych remontach" prowadzącej pomagają architekt Marika Jóźwiak, stolarz Darek Wardziak oraz "Lonia" i jego ekipa budowlana.

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kiedy i gdzie oglądać?

4. sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" od 28 marca, o godz. 21.35 można oglądać na antenie TVN oraz w Playerze. Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości