"Totalne remonty Szelągowskiej". Społecznik Jacek z Knurowa był w szoku na widok Doroty

"Totalne remonty Szelągowskiej". Co w nowym odcinku?
"Totalne remonty Szelągowskiej". Co w nowym odcinku?
Źródło: x-news
"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program. Tym razem Dorota Szelągowska odwiedziła 38-letniego Jacka z Knurowa. Mężczyzna niczego się nie spodziewał, więc był pod ogromnym wrażeniem. Na co dzień pomaga innym, a tym razem ekipa TVN pomogła jemu odnowić remontowane na własną rękę mieszkanie. 

W 4. odcinku nowego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota dotarła do Knurowa na spotkanie z Jackiem – społecznikiem i założycielem fundacji "Gram, Kibicuję, Pomagam" organizującej pomoc dla ciężko chorych dzieci. Jak przebiegł remont w jego mieszkaniu?

"Totalne remonty Szelągowskiej". Remont w mieszkaniu Jacka z Knurowa – kim jest uczestnik?

Bohaterem 4. odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej" jest 38-letni Jacek, który prowadzi fundację "Gram, Kibicuję, Pomagam" organizującą pomoc dla ciężko chorych dzieci. Rodzice prześcigają się w opowiadaniu o cudach, jakich dokonał. Regularnie zbiera pieniądze na leczenie swoich podopiecznych, stara się też spełniać ich skryte i często szalone marzenia. Jest człowiekiem, który nie potrafi usiedzieć na miejscu i wszędzie jest go pełno. W 2020 roku został nominowany do nagrody Osobowość Roku Dziennika Zachodniego — zajął 5. miejsce.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Jacek z Knurowa zaskoczony spotkaniem z Dorotą Szelągowską

Dla prezesa fundacji "Gram, Kibicuję, Pomagam"  Jacka to było totalne zaskoczenie. Pojawiając się na konferencji prasowej w hali przy Alei Lipowej, nie spodziewał się tak wielkiej niespodzianki

Pretekstem do zwabienia go do hali przy Alei Lipowej była konferencja prasowa, na której miał opowiedzieć o misji fundacji. Po kilku pytaniach do sali weszła niezauważenie Dorota Szelągowska — prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" w TVN. Okazało się, że ekipa programu wyremontuje mieszkanie mężczyźnie, który pomaga innym, zapominając o sobie.

"Zróbcie to dla moich dzieci"- powiedział Jacek.

Zobacz wideo:

"Totalne remonty Szelągowskiej"
"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 4, Odcinek 2. Zwiastun

"Totalne remonty Szelągowskiej". Metamorfoza w mieszkaniu Jacka z Knurowa

Kolejną niespodzianką podczas zmyślonej konferencji prasowej była obecność podopiecznych fundacji, przyjaciół i współpracowników, którzy czekali stłoczeni w szatni na znak Doroty Szelągowskiej. Remont to niespodzianka właśnie od przyjaciół dla Jacka i jego rodziny. 

Mieszkanie jest jednym wielkim polem doświadczalnym, wiele rzeczy mężczyzna zrobił samodzielnie. To właśnie w nim uczył się kłaść płytki i tynki. Wykonywał też niezbędne naprawy. W efekcie mieszkanie jest kompilacją przeróżnych faktur, rozwiązań. Dla Doroty było to spore wyzwanie. Czy sobie poradziła? Jak oceniacie metamorfozę?

"Totalne remonty Szelągowskiej"
"Totalne remonty Szelągowskiej"
"Totalne remonty Szelągowskiej"
Źródło: x-news

"Totalne remonty Szelągowskiej" - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" można oglądać od 28 marca, o godz. 21.35 na antenie TVN oraz w Playerze. Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości