Ojciec Jennifer Grey miał 82 lata, gdy ogłosił, że jest gejem. "Jak mogłam tego nie wiedzieć"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
People
Ojciec Jennifer Grey jest gejem. Aktorka zdradziła, jak się o tym dowiedziała

62-letnia Jennifer Grey w najnowszym wywiadzie dla People zwierzyła się z bardzo intymnych spraw związanych z jej wyglądem oraz rodziną. Baby z "Dirty Dancing" nie przestała interesować fanów. Ojcem gwiazdy jest Joel Grey, który w późnym wieku zdecydował się na coming out. Dla Jennifer Grey prawda okazała się okrutna.

Jennifer Grey postanowiła opisać swoje przeżycia w pamiętniku, który wkrótce będzie miał swoją premierę w postaci publikacji pt. "Out of the Corner". Fani "Dirty Dancing" wciąż mają w głowie obraz młodziutkiej aktorki i taki wizerunek pewnie będzie jej nadal towarzyszył. Jennifer Grey zmieniła się nie do poznania po korekcie nosa. W wywiadzie dla "People" przyznała, że poddała się operacji za namową swojej mamy. Po zabiegu ludzie przestali rozpoznawać ją na ulicy. To nie wszystko, o czym gwiazda opowiedziała w rozmowie z amerykańskim magazynem. Jak dowiedziała się prawdy o swoim ojcu?

Ojciec Jennifer Grey jest gejem. Dowiedziała się od... przyszłej teściowej

Ojciec Jennifer Grey ma w tej chwili 92 lata. W przeszłości odniósł spektakularny sukces. Za rolę konferansjera w broadwayowskim musicalu "Kabaret" otrzymał Nagrodę Tony oraz Oscara (dla aktora drugoplanowego w filmowej wersji "Kabaretu" z 1972 roku). W 2015 roku znów było o nim głośno. 82-letni wówczas aktor dokonał coming outu. Jego córka dowiedziała się o orientacji seksualnej ojca znacznie wcześniej. Był to dla niej szok. Jennifer Grey poznała prawdę jeszcze w latach 80. Niestety nie od ojca, a od matki jej ówczesnego chłopaka. Kobieta zapytała Jennifer: "Wiesz, że twój ojciec jest gejem?".

Jennifer Grey porównała tę wiadomość do wybuchu wojny.

"W tamtym czasie było to dla mnie jak wojna. To był akt agresji [...] Czułam się, jakby to był atak snajpera. Wyszło, że jestem głupia, a wszyscy oprócz mnie o tym wiedzieli. Ten dzień zmienił wszystko w moim życiu. Jak mogłam nie wiedzieć tego o swoim ojcu? Byłam mu najbliższą osobą, a on nigdy nie ukrywałby przede mną prawdy. Byłam zdezorientowana, ponieważ był to jeden z tych momentów, który wstrząsnął moją dotychczasową rzeczywistością" - oznajmiła w wywiadzie.

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość? Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Jennifer Grey wierzy w szczerą miłość jej rodziców

Rodzice Jennifer Grey pobrali się w 1958 roku. Rozwiedli się po 24 latach wspólnego życia. Oprócz córki aktorki mają jeszcze syna Jamesa, który został szefem kuchni. Jennifer Grey pogodziła się z prawdą o ojcu i ma z nim dobre relacje.

"To naprawdę jest tylko jego sprawa. Jestem tak wykończona tym, że ludzie chcą decydować o tym, kim są sławne osoby. Kogo to obchodzi! Ludzie powinni czuć się ze sobą dobrze. Przez cały czas myślę o tym, że mój tata powiedział, że moja mama była miłością jego życia i wierzę, że tak było" - dodała w rozmowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: People

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości