Agata z "TL" zaskoczona odcinkiem. "Powiedział, że wydarzyło się to po Ceremonii Miłości..."

Autor:
Dominika
Kowalewska
Agata Stranc z "True Love"

W "True Love" czekają nas spore zmiany! Julia i Kuba mają się ku sobie, co zaskoczyło oglądających program mieszkańców kolumbijskiej willi. Agata skomentowała całą sytuację. Nie ukrywała, że zachowanie Kuby było nie na miejscu.

Za nami Ceremonia Miłości, która jest najważniejszym elementem "True Love". Tym razem wybierały panie. Ich decyzje były znaczące - jeden z panów musiał opuścić rajską willę. Choć Marcin od początku nastawił się na budowanie relacji z Kingą, ta nie przetrwała próby czasu. Sytuacja nad basenem sprawiła, że doszło do mocnego spięcia pomiędzy uczestnikami. Marcin z nikim innym nie próbował stworzyć romantycznej relacji, toteż przygotowywał się do tego, że podczas Ceremonii opuści program. Tak też się stało. Czy mogło być inaczej?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love". Kuba chce stworzyć relację z Julią? Oliwia skomentowała sytuację

Przed Ceremonią Miłości Głos Serca zaproponował uczestnikom "True Love" zabawę. Mieli wylosować jedną z muszelek, w których były zapisane imiona płci przeciwnej. Wybierali panowie. Tak oto wyspiarze otrzymali niepowtarzalną możliwość, by spędzić kilka chwil sam na sam z inną partnerką. Niektórym udało się wylosować swoje pary. Kamil miał udać się na randkę z Julią, a Kuba - z Oliwią, choć nie za bardzo mu się to spodobało. Zaproponował wymianę celem urozmaicenia. W trakcie chwil sam na sam ustalili z Julią, że mają się ku sobie. Mimo to postanowili trzymać to w tajemnicy. I choć podczas Ceremonii Miłości mogli się przeparować, nie zrobili tego, pozostając w ustalonych wcześniej parach i ukrywając prawdziwe intencje przed pozostałymi poszukującymi miłości wyspiarzami.

Jednak w setkach Kuba zdradził, że chciałby stworzyć parę z Julią. Uczestnicy, podobnie jak widzowie, mogą po raz pierwszy zobaczyć, co działo się podczas prywatnych rozmów czy poznać poglądy pozostałych współtowarzyszy, którymi nie chcieli dzielić się na forum. Oliwia, poza Kubą, najlepszy kontakt złapała z Marcinem. Połączyła ich silna przyjaźń, jednakże kobieta nie chciała rezygnować z dotychczasowej relacji na rzecz uratowania kumpla. Czy gdyby wiedziała, że Kuba ma w planach połączyć się z Julią, podjęłaby inną decyzję? Takie pytanie pojawiło się podczas zorganizowanego przez nią Q&A.

"Nie ma co gdybać, szłam za swoimi uczuciami. Zapewne, gdybym znała prawdę, może potoczyłoby się to inaczej. Jednak, tak jak już wspominałam, Kuba miał dla mnie cechy idealnego partnera, więc nie chciałam zaprzepaścić tej relacji" - odpowiedziała Oliwia.

Oliwia z "True Love" o wyborze Marcina zamiast Kuby Źródło: Instagram @oliwia.truelovepl

Oliwia nie ukrywała, że jest zaskoczona, że Kuba planował zmienić parę jeszcze przed Ceremonią Miłości. Zresztą nie tylko ona. Swoim zdaniem na ten temat podzieliła się również Agata.

"True Love". Agata o zachowaniu Kuby i Julii

Uczestnicy "True Love" chętnie utrzymują kontakt z widzami. Odpowiadają na liczne pytania, które ślą im podczas Q&A. Choć jak na razie Agata próbuje stworzyć relację z Filonem, jest otwarta na nowe. Jednak w ostatnim czasie największym zainteresowaniem cieszy się miłosny czworokąt, który powstał w show. Oliwia i Kamil są jego cichymi ofiarami. Agata została zapytana o to, co sądzi o sytuacji Julii i Kuby. Uczestniczka nie przebierała w słowach.

"Jestem zszokowana. Kuba przyznał się w programie, że poczuł coś do Julki, ale powiedział, że wydarzyło się to po Ceremonii Miłości. Jak widać w odcinku, poczuł coś dużo wcześniej. To przecież nic złego się zauroczyć. Ale nie zachował się w porządku względem swojej partnerki - przyjechał po miłość i każdy ma prawo o nią walczyć, ale moim zdaniem powinien powiedzieć jej prawdę. Może gdyby Oliwia wiedziała, co się dzieje, dałaby szansę komuś innemu na stworzenie relacji?" - napisała Agata.

Zgadzacie się ze słowami uczestniczki?

"True Love". Agata o zachowaniu Kuby i Julii
"True Love". Agata o zachowaniu Kuby i Julii "True Love". Agata o zachowaniu Kuby i Julii Źródło: Instagram @agata.truelovepl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości