Gigi z "TL" zdradza, czy jej związek z Kamilem przetrwał 2 m-ce po programie. "Miałam mętlik"

"True Love". Gigi i Kamil są razem po programie?
"True Love". Gigi i Kamil są razem po programie?
Źródło: player.pl
Gigi i Kamil wyznali w "True Love", że chcieliby kontynuować swoją relację po zakończeniu programu. Jednak życie weryfikuje związki i stawia przed zakochanymi różne wyzwania. Gigi zdradziła nam, czy poza pobytem w rajskiej willi dogaduje się z Kamilem. Wiemy też, czy para zamieszkała razem.

Anna "Gigi" Wojdas i Kamil Skiba znaleźli się w gronie finalistów 1. edycji programu "True Love". Oboje wnieśli do swojej relacji poczucie humoru i dystans do siebie, który pozwolił im skupić się na sobie i uniknąć niepotrzebnych konfliktów. Para nie nastawiała się na to, że mogą dojść do finału, a tym bardziej się w sobie zakochać. Gigi w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, czy jest szczęśliwa w relacji z Kamilem i jak wygląda ich życie po zakończeniu programu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Gigi o wyborze Kamila i wypieraniu uczuć

Zapytaliśmy Gigi, czy Kamil był jej jedynym wyborem, czy może zastanawiała się nad tym, aby nawiązać romantyczną relację z kimś innym. Uczestniczka zaskoczyła nas odpowiedzią.

- Wizualnie Kamil nie był w moim typie, celowałam bardziej w Filona albo w Kubę - wyznała w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. Uczestniczka dodała, że z Filonem, jak mogliśmy zaobserwować, nie znalazła wspólnego języka, a nad Kubą się zastanawiała, bo czuła od niego wsparcie i świetnie się z nim dogadywała. Jednak podkreśliła, że nawet jak zastanawiała się nad tym, jakby to było być sparowaną z Kubą, nie wyobrażała sobie przejść z kwiatka na kwiatek, gdy jej relacja z Kamilem była już na zaawansowanym etapie.

Mam takie wrażenie, że bardzo długo wypierałam to, że coś czuję do Kamila, starałam się w ogóle nie dopuszczać takiej myśli. A gdy się pokłóciliśmy, zrozumiałam, że mnie to serio dotknęło, więc jakieś tam uczucia musiały być
- stwierdziła Gigi.

Relacja Kamila i Gigi była specyficzna. Uczestnicy mimo okazywania sobie czułości, często podkreślali, że mają kumpelską relację. Byliśmy ciekawi, czy ich zachowanie to była kwestia sposobu bycia, czy żarty były tarczą obronną, bo bali się zranienia. Gigi wyjaśniła, jak to było z jej perspektywy.

- Do tej pory tak mamy. Dużo się wygłupiamy i żartujemy, ale każdy ma czasami gorszy dzień i jest jakiś tekst, który zawsze go mówimy, a nagle on ukłuje. Myślę, że to nie było wypieranie poważnej relacji, my po prostu tacy jesteśmy, lubimy być na luzie, lubimy żartować, to jest nas styl bycia, ale docieramy się cały czas - wyznała partnerka Kamila.

"True Love". Gigi i Kamil są nadal razem. Zamieszkali razem?

Zapytaliśmy Gigi, jak układa się jej relacja z Kamilem już po powrocie do dawnego życia w Polsce. Okazało się, że na początku nie było u nich różowo. Pojawiło się wiele wyzwań, którym ostatecznie parze udało się sprostać.

- Powrót do rzeczywistości był bardzo dziwny. Na początku było ciężko, bo musieliśmy się dotrzeć, też mieszkaliśmy daleko. Kamil był w Lublinie, ja w Warszawie. Odległość to nie jest przeszkoda, ale byliśmy już tak nauczeni spędzania ze sobą czasu, że mieliśmy gorsze momenty, że nie wiedzieliśmy, czy to ma sens. Ja chyba najbardziej nie wiedziałam, miałam duży mętlik. Ale zaczęliśmy się docierać. I teraz jest super - mówiła nam uczestniczka.

Jesteśmy nadal razem. Dziwna sprawa, myślę, że nikt się tego nie spodziewał, my sami też nie. Czasami zdarzą się jakieś sprzeczki, ale jest dobrze
- powiedziała szczęśliwa Gigi.

Gigi i Kamil nie mieszkają jeszcze razem. Dowiedzieliśmy się, że Kamil przeprowadził się bliżej ukochanej i wynajmuje teraz mieszkanie w Warszawie ze swoją siostrą i z Dziubarem z "True Love". Kamil jest blisko ukochanej, ale wspólne mieszkanie jeszcze nie wchodzi w grę.

- Nie chciałam czegoś takiego, myślę, że Kamil też. Ja mieszkam sama. Uważam, że fajniej jest sprawdzić, czy w ogóle będzie nas do siebie ciągnęło, jak nie będziemy mieszkać razem. Nie chcieliśmy od razu pakować się na głęboką wodę, bo jednak się nie znaliśmy. Kolumbia to nie jest prawdziwe życie [...] Mieszkamy osobno, ale widujemy się dość często - zdradziła Gigi.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości