Kinga z "TL" o kulisach skomplikowanej relacji z Przemkiem. "Żałuję..." [TYLKO U NAS]

Kinga z "True Love" znalazła miłość?
Kinga z "True Love" znalazła miłość?
Źródło: player.pl
Kinga Mendrala z "True Love" zostanie zapamiętana jako niezwykle waleczna uczestniczka, która do samego końca wierzyła, że pisana jest jej miłość w tym programie. Nie udało jej się jednak stworzyć pary z Marcinem. Jak potoczyły się jej losy po powrocie do Polski? Kinga zdradziła nam, że poznała pewnego mężczyznę. Ale pojawił się ktoś jeszcze, znacie tę osobę!

Kinga z "True Love" opuściła program, gdy Mateusz wybrał na Ceremonii Miłości Agatę zamiast niej. Kinga odeszła z show z podniesioną głową. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że po powrocie do domu bardzo szybko zainteresował się nią pewien mężczyzna. Jaki finał ma ta historia miłosna?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

AZJAEXPRESS_ZDROJKOWSKI_MILOSC
"Azja Express". Adam Zdrójkowski o miłości
Adam Zdrójkowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradza, czy sława ma wpływ na budowanie romantycznych relacji. Aktor od wielu lat żyje w blasku fleszy, toteż nie ukrywa, że ma to swoje konsekwencje, również te negatywne.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Kinga znalazła miłość po programie?

Kinga podczas emisji programu otrzymywała od fanów pytania, czy udało jej się znaleźć miłość. Oczywiście uczestniczka zachowała tajemnicę do samego końca. Okazało się, że w jej życiu pojawił się pewien mężczyzna, któremu postanowiła dać szansę.

- Po moim powrocie do Polski dość szybko poznałam, jak wtedy myślałam, bardzo wartościową i odpowiednią dla siebie osobę i też cieszyłam się, że wcześniej odpadłam, bo inaczej nie mielibyśmy okazji się poznać. Związek ten jednak nie przetrwał i został zakończony na dzień przed oficjalnym finałem "True Love" - zdradziła nam Kinga.

Przypomnijmy, że Kinga powiedziała w programie, że jest singielką od siedmiu lat. Była wcześniej w dwóch poważnych związkach, w tym jednym narzeczeńskim. Jej ideałem jest aktywny, przebojowy, ale i opiekuńczy mężczyzna, przy którym będzie czuła się bezpiecznie.

Jest jeszcze ktoś, kto zawrócił jej w głowie. Mowa o uczestniku "True Love"! Dalsza część rozmowy z Kingą poniżej.

"True Love". Kinga da szansę Przemkowi?

Kinga miała okazję poznać Przemka, który również pojawił się w "True Love" i ostatecznie nie znalazł tam miłości. Uczestnicy show wzięli udział w sesjach zdjęciowych, które sugerowały, że zostali parą. Jednak Przemek ostatecznie wyjaśnił, że łączą ich tylko relacje zawodowe.

"Nie jesteśmy ze sobą w związku, natomiast karty zostały wyłożone. Utrzymujemy kontakt, ale bardziej na stopie zawodowej, każdy ma swoje życie. Warto jednak zaznaczyć, że nie mamy zwykłej znajomości, bo uważam, że obydwoje jesteśmy na swój sposób niezwykli" - stwierdził Przemek w wiadomości do fanów na Instagramie.

Przemek dodał, że Kinga z pewnością będzie dobrą żoną i uciął temat. Jednak uczestniczka "True Love" zwierzyła się nam, że dopiero po czasie doceniła Przemka i chciałaby dać szansę rozwijać się ich relacji.

W międzyczasie miałam dwie sesje zdjęciowe z Przemkiem, przeplatane zwykłymi spotkaniami programowymi i nie ukrywam, wszystko to zbliżyło nas do siebie, ale z racji mojej ówczesnej relacji nie dawałam Przemkowi szans (a starał się bardzo). Żałuję, że nie mieliśmy okazji trafić na siebie w programie, bo na pewno wykorzystalibyśmy tę możliwość, by skupić się na sobie i ma rozwijaniu tej relacji. Teraz kiedy mój związek się rozpadł, mogłabym dać szansę mnie i Przemkowi, ale nie wiem, co Przemek na to. Bardzo często, kiedy nie chwycimy tego ognia, który na świeżo się tli, to w późniejszym czasie może on już przygasnąć, ale nic nie jest jeszcze przesądzone
- wyznała Kinga w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości