Kinga z "True Love" wyjawiła sekret? "Jestem z..."

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kinga Mendrala z "True Love"

"True Love" nieustannie wzbudza emocje wśród widzów. Uczestnicy miłosnego show doskonale wiedzą też, jak podsycać to, co wokół nich się dzieje. Kinga Mendrala, która niedawno opuściła rajską willę, za pośrednictwem mediów społecznościowych sugestywnie odpowiedziała na pytanie o związek z... Marcinem. Zdradziła tajemnicę?

Kinga Mendrala i Marcin Leszczyński szybko zainteresowali się sobą w willi "True Love". Para zadeklarowała nawet, że chciałaby dzielić sypialnię i nie wykluczają, że to, co czują, jest efektem działania strzały Amora. Równie szybko dopadł ich jednak kryzys, który niemal w kilka godzin przekreślił wszystkie dobre chwile. Czy po powrocie do Polski wybaczyli sobie zaszłości z Kolumbii i tworzą związek? Uczestniczka uchyliła rąbka tajemnicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska o momentach zwątpienia w "Azja Express"
Paulina Krupińska o momentach zwątpienia w "Azja Express" Paulina Krupińska o momentach zwątpienia w "Azja Express"

"True Love". Kinga Mendrala wyjawiła co łączy ją z Marcinem Leszczyńskim

Kinga Mendrala od chwili emisji "True Love" chętnie publikuje treści w mediach społecznościowych. Niemal każdego dnia nawiązuje kontakt z obserwatorami i nie stroni od pytań o program. Co ciekawe, na jednej z ostatnich sesji pytań i odpowiedzi wypowiedziała się na temat, który wiele osób uważało za zabroniony.

"Jesteś z Marcinem?" - zapytał zaintrygowany internauta.

Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

"Jestem z Marcinem... a kim dla siebie jesteśmy, dowiecie się niebawem" - napisała.

Niedługo później wypowiedź Kingi stała się hucznie komentowana na grupach fanów programu "True Love". Widzowie zastanawiają się bowiem, czy Kinga i Marcin rzeczywiście dali sobie szansę po zakończeniu nagrań miłosnego show, czy może wypowiedź uczestniczki jedynie podgrzewa atmosferę przed tym, co zobaczymy na ekranie w kolejnych dniach.

Kinga Mendrala
Kinga Mendrala z "TL" wyjawiła, czy jest z kimś w związku Kinga Mendrala Źródło: Instagram

"True Love". Kinga o relacji Marcina i Oliwii

Eliminacja Marcina Leszczyńskiego z "True Love" zasmuciła wielu uczestników. Najsmutniejsza wydawała się Oliwia, która, choć była wtedy w parze z Kubą, deklarowała, że to właśnie Marcinowi ufała i doceniała jego obecność. Ten, tuż przed Ceremonią Prawdy zostawił jej nawet swoją koszulkę, by przypominać jej o tym, że darzy ją sympatią i ma nadzieję, że zajdzie daleko.

Kinga Mendrala nie ukrywała, że chciała być wtedy na miejscu Oliwii i znaczyć dla Marcina więcej. Niedawno opowiedziała o ich rozmowach, których widzowie "True Love" nie zobaczyli w odcinkach.

"Oliwia razem z Kubą zbudowali wspaniałą więź. Ich relacja była jedną z dwóch najbardziej rokujących w willi. Po tym jak moja z Marcinem się zakończyła - jedyną. Oliwka jednocześnie zbudowała przyjacielską więź z Marcinem, która w momencie pięknej relacji z Kubą, nie miała prawa przerodzić się w coś więcej. Oliwka nie dała Marcinowi żadnych deklaracji, nie podrywała go, nie flirtowała, tak jak to robił Kuba z Julią. Była wierna relacji, którą stworzyli i chciała ją kontynuować. Wiedzieli o tym wszyscy domownicy. Gdyby chciała mieć w zanadrzu Marcina na wszelki wypadek, gdyby nie wyszło z Kubą, uwierz mi, że zadbałaby o to, żeby któraś z dziewczyn zachowała go. To była Ceremonia, podczas której kilka z nas miało dylemat kogo wybrać i można było pokierować tymi wyborami tak, żeby Marcin nie odpadł. Oliwia, owszem miała z Marcinem kilka rozmów, o których nie wiedziałam, ale bardziej z jego strony to wyglądało tak, że mógłby chcieć czegoś więcej. Nigdy nie zachowała się względem mnie nie fair, kibicowała nam i liczyła na to, że jeszcze do siebie wrócimy. Otwarcie powiedziała Marcinowi, że chce budować coś z Kubą. Założenie koszulki Marcina było hołdem oddanym mu jak odchodził z willi. Wszyscy go w ten sposób pożegnaliśmy. A Kuba po ceremonii zachował się tak, jak nigdy. Zawsze spędzał czas z Oliwią, a to był jedyny wieczór, który cały spędził z Julią. Do Oliwii nawet nie podszedł, mimo że widział jej wzruszenie. Tu wszyscy po sobie płakaliśmy, kiedy ktoś odchodził i nie jest to związane z miłościami, a z przywiązaniem, jakie wypracowaliśmy" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości