"True Love" odcinek 20. Nieoczekiwane zwroty akcji na Ceremonii Miłości. Kto opuści program?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True love" - emocjonująca Ceremonia Miłości

Kolejny odcinek programu "True Love" przynosi emocjonalne zawirowania. Julka opuszcza dom, co bardzo martwi pozostałych uczestników, szczególnie Kubę, który był nią związany. Na Ceremonii Miłości będzie musiał podjąć trudną decyzję, czy także opuścić program, czy zaryzykować związek z inną dziewczyną. Jego decyzja pokrzyżuje niektórym szyki. W ten sposób program musi opuścić Kinga.

Głos Serca stara się odwrócić uwagę od przykrych wydarzeń i aranżuje serię szybkich randek. Ta pozornie nieistotna zabawa dostarczyła wiele wskazówek, które mogą mieć ogromne znaczenie dla decyzji chłopaków podczas nadchodzącej Ceremonii Miłości. Która z dziewczyn pożegna się z miłosną przygodą? Tego dowiemy się w 20. odcinku programu!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 20. – Kuba opuści program przez Julkę?

Decyzja Julki o opuszczeniu programu "True Love" wstrząśnie uczestnikami i wywoła smutek wśród nich. W szczególności Kuba będzie bardzo zmartwiony, ponieważ postawił na swoim i podążał za swoim sercem, aby być z Julką. Niestety ich związek był krótkotrwały, co sprawia, że Kuba czuje się teraz bardzo przygnębiony. W dniu Ceremonii Miłości stanie przed trudnym wyborem, czy pozostać w programie, niosąc ciężar emocjonalny, czy opuścić go w poszukiwaniu szczęścia. Istnieje jednak szansa, że wśród pozostałych dziewczyn Kuba znajdzie tę jedyną, która pozwoli mu odzyskać uśmiech na twarzy.

"True Love" odcinek 20. – Ceremonia Miłości

Aby odwrócić uwagę uczestników od smutnych wydarzeń, Serce zaplanowało dla całej grupy zabawny eksperyment flirciarski. W trakcie szalonej serii szybkich randek, każdy z domowników będzie miał okazję znaleźć potencjalnego partnera lub zrozumieć, że droga do związku jest zamknięta. Ta na pozór banalna zabawa dostarczy wiele wskazówek, które mogą mieć ogromne znaczenie dla decyzji chłopaków podczas nadchodzącej Ceremonii Miłości. Jak potoczy się ten tajemniczy wieczór? Czy w domu "True Love" pojawią się nowe, zaskakujące związki? A przede wszystkim, która z dziewczyn pożegna się z miłosną przygodą?

"True Love" – o czym jest program? Zasady, opisy odcinków

W programie "True Love" uczestnicy spędzają wakacje na egzotycznym półwyspie karaibskim w Kolumbii, randkując i nawiązując relacje. Edyta Zając jest prowadzącą program. Ważnym elementem pobytu w willi są Ceremonie Prawdy, podczas których uczestnicy są testowani za pomocą wariografu. Zebrane informacje pomagają im podejmować decyzje podczas Ceremonii Miłości, kiedy to wybierają, z kim chcą być w związku. Głos Serca towarzyszy uczestnikom, udzielając porad i wsparcia. Pojawianie się nowych i atrakcyjnych graczy może utrudnić sytuację, dlatego niektórzy muszą podjąć trudne decyzje, czy zostać w parze, czy związać się z kimś innym.

OPISY ODCINKÓW:

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości