Kinga z "TL" pokazała intymne zdjęcia z Przemkiem. "Potrzeba właściwej osoby"

"True Love". Co łączy Kingę i Przemka?
"True Love". Co łączy Kingę i Przemka?
Źródło: materiały prasowe
Kinga i Przemek nie mieli okazji poznać się w "True Love". Nawiązali kontakt poza programem i najwyraźniej przypadli sobie do gustu. Uczestnicy show zaskakują publikacjami w mediach społecznościowych. Kinga pokazała zdjęcia z Przemkiem, na których wyglądają jak zakochana para. Oboje opowiedzieli o sobie nawzajem.

"True Love" daje szansę na spotkanie drugiej połówki, ale niczego nie gwarantuje. Wszystko zależy od chęci i zaangażowania dwóch poznanych w Kolumbii singli. Może się okazać, że strzała Amora dosięgnie osoby, które nie miały na początku ze sobą nic wspólnego. Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Edyta Zając o uczestnikach "True Love". Niektórzy znaleźli miłość w programie

"True Love". Co łączy Kingę i Przemka?

Kinga Mendrala z "True Love" poważnie zainteresowała się Marcinem. Gdy mężczyzna odrzucił jej uczucia, skupiła się na relacji przyjacielskiej z Mateuszem. W końcu opuściła program, bo Mati poczuł coś do Agaty. Przemysław Dyjas wkroczył do willi, gdy Kingi już nie było. Walczył o uczucia Oliwki, ale ta zaangażowała się już w relację z Maksymem. Przemek również opuścił program.

Okazuje się, że Kinga i Przemek poznali się już po wyjeździe z Kolumbii. Udostępnili zdjęcia, które wskazują, że bardzo się do siebie zbliżyli. Jednak nikt nie może być pewien, co tak naprawdę ich łączy.

"Jacy jesteśmy na zdjęciu, widzicie tylko do połowy. Nie wiecie, co przedstawia druga część obrazka. Tak samo jest w życiu. W programie spokojni, wyważeni, powściągliwi a prywatnie? Niekiedy, żeby się odsłonić do końca potrzeba przy sobie właściwej osoby. Skoro Marcin wrócił, to może do programu wrócą jeszcze dwie osoby?" - Przemek podrzucił fanom sugestię.

Zobaczcie poniżej, o jakie zdjęcia chodzi. Kinga i Przemek pozują topless.

"Grzeczni czy niegrzeczni? Jakich nas wolicie?" - zapytała Kinga swoich obserwatorów na Instagramie.

Fani zasypali Kingę pytaniami o Przemka. Uczestniczka "True Love" wyjaśniła, że nie zdradziła, co łączy ją z mężczyzną.

Kinga z "True Love" o relacji z Przemkiem
Kinga z "True Love" o relacji z Przemkiem
Źródło: Instagram @kingamendrala

Przemek z "True Love" powiedział, co sądzi o Kindze

Przemek też otrzymuje pytania od swoich fanów, którzy zasugerowali, że para do siebie pasuje. Mężczyzna został poproszony o to, aby przyznał się, co mu się najbardziej podoba w Kindze. Wymienił więc jej zalety.

"Nie starczy mi miejsca. Gdy idzie osobowość w parze z urodą, to czego chcieć więcej. Dużym plusem jest to, że lubi tak jak ja pomidorówkę" - zażartował.

Czy myślicie, że ktoś jeszcze oprócz Marcina może wrócić do "True Love"? Sara wciąż nie potrafi zapomnieć o tym, że Kuba był zauroczony Julką. Boi się, że dziewczyna może w każdej chwili wrócić i namieszać w jej relacji. Mateusz również odszedł zraniony i to w momencie, gdy poczuł coś więcej do Agaty. Jego powrót mógłby wprowadzić chaos w willi. Dajcie znać, kogo chcielibyście przywrócić.

Przemkowi z "True Love" spodobała się Kinga
Przemkowi z "True Love" spodobała się Kinga
Źródło: Instagram @przemek.truelovepl
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości